• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 5+kk, 108 m2 - Pod Stárkou 423, Praha 4, Praha (již není v nabídce)

Cena: 7 990 000 Kč
Stav:archiv
5+kk, 108 m2, cihlová, OV, 3. podlaží
Popis: Hledáte prostorný byt pro vlastní realizaci? Chcete si zrekonstruovat a upravit byt podle vlastních představ? Zajímá Vás lukrativní lokalita, naprostý klid a snadná dostupnost centra Prahy? Právě jste takovou nabídku našli. ...

Nabízíme Vám k prodeji velice ojedinělou, velice prostornou, bytovou jednotku s aktuální dispozicí 5+KK a o celkové výměře 108m2 + 25m2 sklep, to vše v samé srdci Prahy 4 - Michle. Tento byt, spíše určený k rekonstrukci dle představ nového majitele, je umístěný v 3. NP (třetí nadzemní patro) (II. patro) udržovaného cihlového domu. Jednoznačnou předností tohoto bytu je orientace oken hned na 3 světové strany (J/V/S), velkorysý prostor k bydlení a variabilita případné rekonstrukce. Jedná se o mimořádně světlý byt. Další výhodou jsou více než 3 metry vysoké stropy, které dodávají prostoru vzdušnost a umožňují výstavbu zvýšeného patra na spaní apod. Aktuální půdorys přiložen. Byt je vhodný pro velkou rodinu s dětmi, případně také jako možnost 2generační bytové jednotky. Ve vnitrobloku domu se nachází společný dvorek, užívaný nyní jako prostor pro setkání s přáteli, možnost posedět v klidném prostředí či jako hřiště pro děti. Překvapí Vám mimo jiné velice dobré sousedské vztahy.

Tento bytový dům se nachází v ulici "Pod Stárkou". Dům je udržovaný, prochází postupnou renovací (vnitřní prostory jsou v přípravě, probíhá rekonstrukce sklepních prostor a dále se bude investovat z již naspořeného FO). V celém domě byla vyměněna okna za plastová a SVJ plánuje další průběžné renovace (hospodaří velice dobře - aktuálně s přebytkem několika mil. CZK).

V blízkém okolí se nachází veškerá občanská vybavenost (celá řada obchodů, restaurací, barů, nedaleko se nachází školka, škola, místa pro sport i relax). Velkou výhodou této lokality je také velice snadná dostupnost MHD a také velice snadné napojení na hlavní tahy pro motoristy. V pěší dostupnosti se také nachází známé parky Kapitol a Jezerka, které nabízejí spoustou míst pro relaxaci, dětská hřiště a stezky pro procházky.

Velmi doporučujeme zvážit tuto nabídku. Jedná se o velice zajímavou možnost koupě prostorného bytu v širším centru Prahy.

Případné financování hypotékou Vám velice rádi zařídíme za nejlepších tržních podmínek a k tomu zdarma! Doporučuji

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Pod Stárkou 423, Praha 4, Praha, Česká republika Pod Stárkou 423, Praha 4, Praha