• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 4+kk, 93 m2 - Zahradníčkova, Praha 5, Praha (již není v nabídce)

Cena: 6 900 000 Kč
Stav:archiv
4+kk, 93 m2, panelová, OV, 1. podlaží
Popis: Cena je uvedena včetně provize a poplatků, info na tel. . Reality 11 Vám zprostředkují prodej prostorného bytu v O o dispozici 4+kk a velikosti 93, 5m², v Praze 5 - Košíře.... Dům se nachází v klidné a příjemné lokalitě sídliště Poštovka, ve vzrostlém parku, obklopen zelení. V roce 2016 zateplen ( třída PENB v kategorii B ). Byt se nachází v přízemí domu a prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2013. Má nové příčky, dřevěné podlahy, luxusně zrekonstruovanou koupelnu a sociální zařízení WC. Taktéž elektrické rozvody jsou po kompletní výměně. Byt disponuje dostatečným množstvím úložných prostor ve vestavěných skříních. K bytu náleží lodžie s otevíratelným zasklením a sklep. Orientace bytu je na východ, západ i sever.
Z této lokality je vynikající dopravní dostupnost do centra města tramvají č. 9, 10 a 16, která je vzdálena 100 metrů - 2 minuty chůze od domu. Do centra města se dostanete za 10 minut (Anděl), 15 minut je vzdálené Národní divadlo. K sídlišti přiléhá rozsáhlý přírodní park Košíře - Motol, areál Cibulky, kde se nachází dva areály s tenisovými kurty, squashpark, restaurace a kavárny.
Vzdálenost autem ke sportovnímu areálu Ladronka je 5 minut, k Oboře Hvězda 5 minut a k nemocnici Motol - 2 minuty. K domu nepřiléhá žádná rušná komunikace, pouze stezka pro pěší a dům je v klidové, tiché zóně. Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem a jehož výběrema a realizací vám rádi zajistíme. Prodej zajišťuje Reality 11 Liberecko. Ev. číslo: 18977. Energetický štítek: B

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Zahradníčkova , Praha 5, Praha, Česká republika Zahradníčkova, Praha 5, Praha