• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 4+kk, 82 m2 - Lesní, Místek, Frýdek-Místek, okr. Frýdek-Místek (již není v nabídce)

Cena: 2 290 000 Kč
Stav:archiv
4+kk, 82 m2, cihlová, OV, 3. podlaží
Popis: Nabízíme exkluzivně k prodeji cihlový byt v osobním vlastnictví ve vyhledávané části Frýdku Místku na ul. Lesní. Byt se nachází v klidné části obce plné zeleně v lokalitě s nízkou zástavbou. Byt je dobře orientován vůči sv...ětovým stranám, je slunný po celý den, s dispozicí 4+KK a výměrou 82 m2, nachází se ve 3. p. /3. p. a je v původním udržovaném stavu. V bytě jsou dvě prostorné lodžie, dále byt v sobě ukrývá spousty úložných prostor v podobě šatny a komory. K bytu také náleží prostorný sklep v podobě místnosti, která může sloužit jak pro uložení věcí tak i jako malá dílna. V bytě jsou vyměněna okna za plastová. Za využívání bytu se hradí nízké měsíční náklady a to 4534, - Kč včetněFO ve výši 1251, - Kč + el. a plyn. Služby v nájmu (voda, TUV, topení) je nastaveno na 4 osoby. Společně s bytem se prodává i garáž v téže domě, která má výměru 18m2. Náklady na garáž jsou ve výši 398, - Kč/měs. také již včetněFO ve výši 260, - Kč. Ojedinělá nabídka s lukrativním bydlením se spoustou zeleně v okolí, bezproblémovým parkováním, veškerou občanskou vybaveností v okolí, dobrou občanskou dostupností a vlastní garáží. Doporučuji.
Jelikož od majitele nemovitosti nemáme k dispozici energetický štítek náročnosti budovy, zákonná povinnosti nám nařizuje uvádět v inzerci energetickou náročnost budovy třídy G - mimořádně nehospodárná.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Lesní , Místek, Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek, Česká republika Lesní, Místek, Frýdek-Místek, okr. Frýdek-Místek