• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 4+kk, 111 m2 - Plaská 622, Praha 5, Praha

Cena: 15 650 000 Kč
Stav:Volný
4+kk, 111 m2, cihlová, 6. podlaží
Popis: Nabízíme k prodeji moc hezký slunný mezonetový byt 4+kk, 111m2 s terasou 8m2, který se nachází v 6. NP (šesté nadzemní patro) cihlového domu včetně výtahu... ve velice žádané lokalitě Praha 5 – Malá Strana. Tento luxusní apartmán se skládá z prostorné vstupní haly, tří pokojů, obývacího pokoje s kuchyňskou linkou, dvou koupelen se společným sociální zařízení WC a terasy orientované na jih do klidného vnitrobloku. Jeden z pokojů a koupelna s sociální zařízení WC jsou situovány v patře, nabízí tudíž dostatek soukromí. Byt disponuje vysokými stropy s dřevěnými trámy, které dodávají nezaměnitelnou atmosféru. V bytě je zavedená klimatizace.

Vynikající lokalita pro bydlení i jako investiční záležitost. V okolí domu veškerá občanská vybavenost – ZŠ, MŠ, obchody(OC Nový Smíchov) a restaurace všech kuchyní. V bezprostředním okolí se nacházejí historické monumenty jako je Kostel Sv. Mikuláše, Karlův most, Loreta či Strahovský klášter. Volný čas můžete využít k příjemné procházce po Kampě či v Petřínských sadech. Tramvajová zastávka Újezd pár kroků od domu. Na stanice metra B Anděl a metra A Malostranská se dostanete do 10minut.

Skvělá investiční záležitost – výborné, jak pro krátkodobé tak dlouhodobé pronájmy s výnosem až 60tisíc za měsíc.

Odkaz na virtuální prohlídku zde: https: //my. matterport. com/show/?m=F9FBgLVfTAD

Koupě nemovitosti je podmíněna koupí spol. s. r. o. , na kterou je byt zapsán v KN. V případě, že by jste měli o zájem pouze o byt jako takový, bez s. r. o. celková cena je 17. 550. 000, -

Vřele doporučujeme prohlídku tohoto výjimečného apartmánu!
Lokalita: Plaská 622, Praha 5, Praha, Česká republika Plaská 622, Praha 5, Praha

Podobné nabídky v okolí

  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: