• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 4+1, 96 m2 - Španielova 1314, Praha 6, Praha

Cena: 7 500 000 Kč
Stav:Volný
4+1, 96 m2, panelová, OV, 3. podlaží
Popis: Dovolujeme si Vám nabídnout prostorný dvougenerační byt 4+1 v OV (osobní vlastnictví) o rozměrech 96 m2, který je umístěn v 3. nadzemním podlaží úplně zrekonstruovaného v ...roce 2020 panelového domu včetně výtahu. Nachází se v ulici Španielova, Praha 6 - Řepy.

Byt je po částečné rekonstrukci – opravená předsíň, nové podlahy v části bytu, výmalba, nově udělaný balkon. Disponuje třemi pokoji (2 x 12, 5 a 9, 5 m2), velkým obývacím pokojem (18 m2) s vchodem na zasklenou slunnou lodžií (7 m2) situovanou na západ, kuchyni s jídelním koutem (15 m2), koupelnou (2, 5 m2) a dvěma samostatnými toaletami. Kromě toho k bytu patří zděná sklepní kóje – 4, 5 m2 s bezpečnostními dveřmi v 1PP.

Pro všechny v domě je k dispozici sušárna, kolárna a žehlírna.

Bezproblémové parkování auta je možné přímo před domem na veřejném parkovišti bez modré zóny. Také je vedle spoustu placených parkovišť, které se nacházejí pod dohledem ochranky 24/7.

Řepy jsou oblíbené sídliště plné zeleně, výborná dopravní dostupnost – 10 minut metro linky A "Motol", tramvaje do centra, autobusy po okolí. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti - několik MŠ a ZŠ, mnoho dětských hřišť, poliklinika Řepy, lékárny, malé drobné obchody, obchody Lidl a Tesco Express jenom 7 minut pěšky, pošta, policie ČR atd.

* k bytu patří pouze kuchyňská linka a vestavěná skříň. Veškerý zbytek nábytku je majetkem majitelky.


Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou. V případě zájmu mne prosím kontaktujte a já Vám ráda poskytnu více informací.
Lokalita: Španielova 1314, Praha 6, Praha, Česká republika Španielova 1314, Praha 6, Praha

Kontakt

Ing. Yulia Radikina


Podobné nabídky v okolí


Volná pracovní místa ExpertPrace.cz
  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: