• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 4+1, 95 m2 - Španielova 1329, Praha 6, Praha

Cena: 3 290 000 Kč
Stav:Volný
4+1, 95 m2, panelová, družstevní, 3. podlaží
Popis: Jako výhodnou investiční příležitost na pronájem (např. studentům. . . ), případně pro početnější rodinu s dětmi, Vám exkluzivně nabízíme k prodeji dvougenerační, slunný byt 4+1 (...95, 4 m2) s lodžií, v družstevním vlastnictví, na P - 6 Řepy, ve Španielově ulici.

Prakticky řešená bytová jednotka, která je po kompletní rekonstrukci, se nachází ve 3. patře osmipatrového panelového domu a má zděné jádro a 2 toalety. Z prostorné chodby jsou samostatné vstupy do všech pokojů, kuchyně, koupelny s prostorným sprchovým koutem i na obě samostatná sociální zařízení WC. Z obývacího pokoje, do kterého jsou dveře i z kuchyně, je vstup na prostorný balkón. Byt je vybaven plastovými okny, orientovanými na jižní a severní stranu. Ve všech pokojích i na chodbě je lino a v koupelně a na obou toaletách je dlažba. K bytu náleží i prostorný zděný sklep, nacházející se v přízemí domu.

Nesplacená anuita cca 2 300 000, - Kč se splácí po 4 305, - Kč měsíčně. Další měsíční poplatky činí cca 5 000, - Kč, takže celkové měsíční náklady na bydlení jsou cca 9 500, - Kč. Časem bude možný i převod do OV (osobní vlastnictví).

V nejbližším okolí je, kromě dětských hřišť a sportovišť, i několik parkovišť, zajišťující bezproblémové parkování. Je zde také kompletní občanská vybavenost, včetně několika mateřských a základních škol, gymnázia, obchodů a služeb.
Dopravní dostupnost na stanici metra Motol je autobusem cca 12 min. . Vřele doporučujeme prohlídku, kterou Vám můžeme zaslat i ve virtuální podobě.
Lokalita: Španielova 1329, Praha 6, Praha, Česká republika Španielova 1329, Praha 6, Praha

Podobné nabídky v okolí

Volná pracovní místa ExpertPrace.cz
  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: