• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 4+1, 95 m2 - Nevanova, Praha 6, Praha

Cena: 9 649 000 Kč
Stav:Volný
4+1, 95 m2, panelová, OV, 7. podlaží
Popis: Exkluzivně nabízíme hezký prostorný byt 4+1 situovaný na šestém patře (7. NP (sedmé nadzemní patro)) revitalizovaného panelového domu včetně výtahu.

Dispozičně dobře řešený byt o ce...lkové podlahové ploše 98, 2 m² se skládá z prostorné chodby se vstupem do jednotlivých místností: dvou pokojů orientovaných na sever, obývacího pokoje se vstupem na balkón a dalšího pokoje směřujícího na jižní stranu. Součástí je samostatná plně vybavená kuchyň. V pokojích je položena plovoucí podlaha, ve zbývajících místnostech pak kvalitní keramická dlažba. Byt je kompletně vybavený nábytkem, součástí je také několik vestavěných skříní s dostatkem úložného prostoru. Ve všech místnostech jsou instalována plastová okna. K bytu náleží balkón (6, 9 m²) a sklep (3, 7 m²).
Budova je zateplená, střecha prošla kompletní rekonstrukcí. Aktuálně je naplánována rekonstrukce lodžií (zvětšení prostoru a zasklení) na jaro příštího roku.

Měsíční poplatky SVJ jsou hrazeny ve výši 6 257, - Kč za tři osoby. Energetická náročnost budovy je třída C – vyhovující.

Tento plně funkční byt může splnit i funkci investičního bytu určeného k pronájmu.

Výhodou je bezproblémové parkování před domem a v jeho blízkém okolí. Městská část Řepy je velice žádanou lokalitou s dobrou občanskou vybaveností a pohodlnou dopravou do centra. Autobusové a tramvajové linky jsou ve vzdálenosti do 300 m od domu. Autobusovým spojem se do 5 minut dostanete na zastávku metra Motol. V blízkosti najdete vše, co je potřeba k pohodlnému bydlení - supermarkety Albert, Billa, restaurace a další obchody, mateřské a základní školy.

Pro domluvení prohlídky kontaktujte makléře.
Lokalita: Nevanova , Praha 6, Praha, Česká republika Nevanova, Praha 6, Praha

Kontakt

Mgr.Lucie Štroblová


Podobné nabídky v okolí


  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: