• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 4+1, 91 m2 - Boloňská, Praha 15, Praha (již není v nabídce)

Cena: 7 890 000 Kč
Stav:archiv
4+1, 91 m2, panelová, OV, 9. podlaží
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují ideální nemovitost pro rodinu, hledající svůj nový domov v Praze. Prostorný, slunný byt 4+1 v osobním vlastnictví, umístěný v klidné a příjemné lokalit...ě Horních Měcholup v Praze. S plochou celkem 91 m² tento byt nabízí dostatek prostoru pro velkou rodinu či pro ty, kteří hledají dostatek místa pro své koníčky či práci z domova.

Byt je v klidné oblasti s veškerou občanskou vybaveností. V bezprostřední blízkosti najdete obecní úřad, restaurace, obchody a obchodní centra, školku, školu, zdravotní středisko, což je jistě výhodou pro rodiny s dětmi. Všechny potřebné služby jsou tedy na dosah ruky, což usnadňuje každodenní život.
Na příjemné procházky či pobyt v přírodě si můžete vyjít k nedaleké Hostivařské přehradě nebo do bazénu v Čestlicích.

Zajímavá dispozice bytu 4+1 nabízí čtyři samostatné pokoje, které poskytují dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Pokoje jsou prostorné a světlé, což vytváří příjemnou atmosféru.

K dispozici balkón společný pro byty v patře a sklep náležející k bytu je samozřejmostí.

Dům, ve kterém se byt nachází, prošel rekonstrukcí, je ve velice dobrém stavu a nevyžaduje žádné další zásadní úpravy. To je velkou výhodou, protože nový majitel se nemusí obávat dodatečných investicí do oprav domu.

Výhodou tohoto bytu jsou nízké poplatky. Tento byt nyní můžete koupit za výhodnou cenu.

Zveme se Vás na prohlídku Ev. číslo: 26349. Energetický štítek: C

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Boloňská , Praha 15, Praha, Česká republika Boloňská, Praha 15, Praha