• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 4+1, 84 m2 - Běhounkova 2456, Praha 5, Praha (již není v nabídce)

Cena: 5 500 000 Kč
Stav:archiv
4+1, 84 m2, panelová, OV, 5. podlaží
Popis: Nabídka prostorného bytu v jedné z nejžádanějších lokalit - Praha 5 Stodůlky. Byt. jednotka nacházející se ve 4. patře panelového domu je o dispozici 4+1 přičemž se skládá z chodby ...se vstupy do čtyř neprůchozích pokojů, kuchyně s jídelnou, koupelny s toaletou, komory, lodžie a sklepu v suterénu domu.

Celková výměra čisté obytné plochy činí 83, 42m2 plus lodžie 6, 76m2 plus sklepu 4, 3m2.

Byt je ve velice udržovaném stavu vhodném k okamžitému bydlení. Nové bytové jádro. Elektřina původní v hliníku.

Orientace oken je do klidné ulice na západní a severní stranu. Nabízí se částečně vybavený - např. kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči.

Panelový dům je po kompletní rekonstrukci kromě vnitřních prostor, které jsou pouze udržované - je již plán na kompletní renovaci těchto prostor. Nová fasáda, zateplení, stoupačky (vertikální svody), výtah, vstupní dveře, schránky. SVJ hospodaří velice dobře bez úvěru.

Výhodou jsou nízké měsíční náklady v přibližné výši 4. 400, - Kč plus zálohy na elektřinu. Plyn je do bytu zaveden ale nevyužíván.

V okolí je výborná občanská vybavenost – škola, školka, poliklinika, nákupní centra, dětská hřiště. Z bytu je moc hezký výhled, v okolí je kompletní infrastruktura, "M" Hůrka je 9 min. chůze, školy a školky v těsné blízkosti domu, Kaufland 5 min. Před domem velkokapacitní parkoviště.

Jednotka je v osobním vlastnictví, tudíž lze financovat hypotéčním úvěrem se kterým Vám rádi pomůžeme a vyjednáme nejlepší podmínky na trhu.

Energetická náročnost budovy je stanovena na třídu C - úsporná.

Velmi doporučuji osobní prohlídku. Pro případné dotazy mne neváhejte kontaktovat.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Běhounkova 2456, Praha 5, Praha, Česká republika Běhounkova 2456, Praha 5, Praha