• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 4+1, 133 m2 - Zoubkova, Praha 5, Praha

Cena: 16 200 000 Kč
Stav:Volný
4+1, 133 m2, cihlová, OV, 2. podlaží
Popis: Dumrealit. cz Vám nabízí prodej prostorného bytu ve výborné lokalitě Prahy 5 - Smíchov. Originální dispozice bytu 4+1, přetvořená na 3+1...ky tomu vznikl nádherný a velký obývací pokoj 50 m² (původně 2 pokoje o 25m²) s dostatkem místa na pracovní stůl a také místo na hraní pro děti. Budoucí majitel si může v případě potřeby jednoduše uvést byt do dispozice 4+1, no ve stavu v jakém byt momentálně je by to byla škoda jelikož nyní vypadá opravdu luxusně.
Ve zmiňovaném obývacím pokoji jsou zachované originální nosní jónské sloupy, které dodávají této místnosti unikátní vzhled. Vynikající je také velká ložnice (25m²), která má vlastní sociální zařízení WC a koupelnu s vanou. Byt má dvě koupelny a vlastní nový plynový kotel na ohřev vody a topení se zásobníkem teplé vody.
Dětský pokoj je orientován do vnitrobloku, stejně jako kuchyň s novou kuchyňskou linkou a balkónem, spižírna s oknem.
Po komplexní nákladné rekonstrukci s citlivým přístupem k původním prvkům se myslelo na každý detail a kde to bylo možné byly zhotovené úložné prostory na míru.

Zoubkova ulice je jednosměrná a velice klidná, široké chodníky, stromořadí po obou stranách chodníků, bezproblémové parkování. Byt orientovaný na dvě světové strany - do klidné ulice a hezky udržovaného tichého vnitrobloku.
To, že tento byt nabízí luxusní bydlení, ale není všechno. Zmiňována lokalita nabízí nespočítatelnou řadu výhod jako napr. velké množství zeleně v bezprostředním okolí, sady Mrázovka, sady Na Skalce, park Santoška, Husovy sady na Bertramce. V blízkosti se nachází usedlost Nikolajka a zimní stadion Nikolajka. Pouhých 6 min chůze na metro Anděl/Ženské domovy a do budoucí prestižní čtvrti Smíchov City, 8 min. chůze nákupní centrum Nový Smíchov. U Ženských domovů vznikl (8/2021) prestižní gastronomický projekt Manifesto. V docházkové vzdálenosti Smíchovská náplavka s unikátně zrekonstruovanými kobkami využívanými pro kulturně společenské akce a mnohem víc dokáže nabídnout táto lokalita.

Měsíční poplatky pro 3 osoby 4900 Kč, včetně záloh na elektrickou energii a plyn. Po dohodě lze v bytě zanechat veškerý nábytek a vybavení (např. značková kožená sedačka v hodnotě 120 tisíc Kč). K bytu náleží prostorný sklep.

Energetický štítek budovy momentálně nemáme k dispozici, proto uvádíme "G" - mimořádně nehospodárné.

Budu se na Vás těšit při naši společné osobní prohlídce. Ev. číslo: 636249. Energetický štítek: G
Lokalita: Zoubkova , Praha 5, Praha, Česká republika Zoubkova, Praha 5, Praha

Kontakt

Martin Kukoľ


Podobné nabídky v okolí


  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: