• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 3+kk, 99 m2 - Ke kapslovně 2855, Praha 3, Žižkov, Praha (již není v nabídce)

Cena: 12 360 000 Kč
Stav:archiv
3+kk, 99 m2, skeletová, OV, 9. podlaží
Popis: Hledáte si to nejlepší, co Praha a Žižkov může nabídnout s plným komfortem a bezpečností a navíc, aby se každé ráno vás vítalo svítání a to nad báječným soukromým parkem? Máme pro Vás velice atraktivní nabídku luxusního byt...u se svojí velkou vlastní terasou.

Prostorný moderní byt 3+kk, který se nachází v 8. patře v jednom z nejpozoruhodnějších rezidenčních komplexů hlavního města - atraktivní rezidence Central Park - je jasným příkladem toho, že můžete pohodlně žít i v centru metropole. Byt o celkové ploše 130m2 (z toho 30m2 terasa a 7m2 sklep) dispozičně řešen naprosto dokonalé. Interiér tvoří pěkný a velice prostorný obývací pokoj s elegantní, zářivě bílou kuchyní. Byt je velice světlý díky francouzským oknům po obvodě bytu s tepelně izolačními trojskly. Pokoj disponuje vstupem na rozlehlou terasu plochou 30m2, odkud se nám otevře výhled na Žižkovskou věž a neobyčejný výhled do již zmíněného soukromého parku plochou 15. 000m2. Dispozice bytu je zajímavá i tím, že zbývající 2 pokoje také mají přístup na tuto terasu. Dalším velkým plusem tohoto bytu jsou hned 2 světlé koupelny - jedna s vanou a druhá je se sprchovým koutem. V bytě je také samostatná šatna se skříněmi a policemi, kde se snadno vejdou všechny vaše věci. Komfortní bydlení zajišťuje francouzská okna, 3 klimatizační jednotky, laminátové podlahy s konvektory, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, videotelefon a alarm. Součástí prodeje bytu je sklep a 2 parkovací místa v chráněné garáži domu (jejichž plocha nebyla považována za celkovou plochu bytu).

Pro obyvatele Central Park se zde nachází unikátní prostorný soukromý park s uměle vytvořenými jezírky, dětským hřištěm, restaurace s donáškou až k bytu, upravenými terasami pro pořádání barbecue, vzrostlými stromy a lavičkami pro odpočívání. Komplex poskytuje pravidelnou údržbu parku a další služby pro komfortní bydlení. Bezpečí obyvatel zajišťuje recepce a non - stop ostraha s bezpečnostním kamerovým systémem.

Jedinečná možnost luxusního bydlení v širším centru Prahy. V okolí je kompletní občanská vybavenost. V blízkosti se nachází park Parukářka, nákupní centrum Flora, kavárny, potraviny, dětská hřiště, poliklinika, pošta, sportovní centrum s tenisovými kurty, fitnesem i saunou a mnoho dalších příjemností. Výborná dopravní dostupnost jak osobním autem, tak pomocí MHD - tramvajové zastávky Olšanská a Nákladové nádraží Žižkov jsou vzdáleny 3 minuty chůze, autobusová zastávka - 4 minuty.


Energetická třída PENB B - velice úsporná.
Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte prosím realitního makléře.
Při kontaktu s realitním makléřem uveďte prosím identifikační číslo zakázky - ID: VS115.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Ke kapslovně 2855, Praha 3, Žižkov, Praha, Česká republika Ke kapslovně 2855, Praha 3, Žižkov, Praha