• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 3+kk, 95 m2 - Mánesova, Praha 2, Vinohrady, Praha (již není v nabídce)

Cena: 9 990 000 Kč
Stav:archiv
3+kk, 95 m2, cihlová, OV, 2. podlaží
Popis: Nabízíme vám luxusní kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk, umístěný ve 2. nadzemním podlaží historického činžovního domu, v atraktivní lokalitě pražských Vinohrad, na ulici Mán...esově, jen několik kroků od Václavského náměstí a Riegrových sadů.

Byt má užitnou plochu 95 m2 a skvělé dispoziční řešení, jeho pokoje jsou neprůchozí. Obývací pokoj je propojený s kuchyňským koutem vybaveným spotřebiči Bosh a Siemens, kuchyňskou linku doplňuje žulová pracovní deska. Obě ložnice mají okna orientovaná do klidného vnitrobloku se zelení. V koupelně je vana, toaleta a bidet, k dispozici je i další samostatná toaleta. Byt má vlastní plynový kotel, bezpečnostní dveře, přípojku na telefon i internetové připojení. Vybavení bytu je součástí ceny.

Citlivá rekonstrukce bytu proběhla se zachováním cenných architektonických prvků: původní renovovaná okna, půdvodní stropní štuky, dřevěné plovoucí podlahy, velkoformátová dlažba a obklady. Dům byl zrekonstruován loni.

Lokalita s veškerou občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností autem i MHD. 1 minutu chůze zastávka tramvaje "Italská". Václavské náměstí a metro linek A/C "Muzeum" pouhých 5 minut chůze. Riegrovy sady v těsném sousedství nabízejí, vedle moc hezkých výhledů na Prahu, také příležitost k relaxaci a odpočinku. PENB - G.ID nemovitosti MDO0176 - 0024.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Mánesova , Praha 2, Vinohrady, Praha, Česká republika Mánesova, Praha 2, Vinohrady, Praha