• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 3+kk, 89 m2 - Nademlejnská, Praha 9, Hloubětín, Praha

Cena: 12 500 000 Kč
Stav:Volný
3+kk, 89 m2, skeletová, OV, 3. podlaží
Popis: Slunný, prostorný klimatizovaný byt 3kk (89, 6) se 2 garážovými místy, jihovýchodně orientovanu terasou s letním posezením a grilem, s moc hezkými výhledy do zeleně - korun mohutných stromů, umístěný ve třetím nadzemním... (předposledním) podlaží domu v uzavřeném unikátním rezidenčním projektu Kejřův Park 2 (2014) s recepcí, 24hodinovou bezpečnostní službou, podzemní garáží, privátním kinem, parkem s přímým vstupem do přilehlého prostranství přírodního parku Smetanka a dvou rybníků.

Úspěšný projekt Kejřův park představuje jedinečné a bezpečné bydlení uprostřed přírody a přitom snadno dostupné z centra města. Opravdu moc hezké místo pro celou rodinu. Kejřův Park v Praze 9 Hloubětíně je dnes již všeobecně znám jako jedno z nejpůvabnějších míst k bydlení. Jako lokalita, kde mohou Pražané toužící po příjemném a bezpečném životě obklopeném zelení najít klid k životu, opravdový domov.

Mimořádný genius loci zde navíc umocní rozsáhlý lesopark o rozloze 16 000 m2 se sítí cest i lesních pěšin a s novým moderním mobiliářem, který se nachází v bezprostřední blízkosti obytných budov a obyvatelé jej mohou využívat přímým vstupem z parku bytové rezidence.

Dispozici bytové jednotky zahrnuje otevřený koncept obývacího pokoje s kuchyní, jídelnou a přímým vstupem na prostornou terasu, dále 2 pokoje (ložnice a dětský pokoj / druhá ložnice), koupelnu, samostatnou toaletu a vstupní halu.

Do standardu vybavení patří kvalitní podlahy, dřevěná eurookna, bezpečnostní protipožární vstupní dveře (třídy 3) a centrální vytápění. Vybavení dále zahrnuje dvě klimatizační jednotky, vestavěný nábytek, sedací soupravu a designový stůl, kuchyňskou linku s kvalitními bezpečnostními pojezdy a spotřebiči AEG, FRANKE, Electrolux. Na prostorné terase s výhledy do zeleně je příjemné posezení a gril, v letních večerech dokonale splývá s okolní zelení. Kupní cena zahrnuje dvě parkovací místa v suterénu domu a sklep a veškeré vybavení uvedené ve fotodokumentaci.

Atraktivní lokalita s mimořádnými příležitostmi k aktivnímu využití volného času. V okolí areálu vede nová cyklostezka, která je součástí celopražské páteřní sítě. Umožňuje spojení s centrem města i ostatními částmi Prahy. Nabízí mnoho příležitostí k projížďkám na kole, bruslích nebo k procházkám s kočárkem. V oploceném a střeženém areálu, který je přístupný pouze přes recepci, je k dispozici 3D kino, minigolf, park s rybníkem, písečnou pláží a molem, hřiště, pingpongové stoly, volejbalové kurty. Veškerá občanská vybavenost včetně mateřské a základní školy, lékařských služeb či obchodů je v pěším dosahu. Zastávka tramvaje a stanice metra v pěší vzdálenosti od domu, stanice metra Hloubětín je jednu zastávku tramvají či 10 minut
Lokalita: Nademlejnská , Praha 9, Hloubětín, Praha, Česká republika Nademlejnská, Praha 9, Hloubětín, Praha

Kontakt

Objednání prohlídky a více informací


Podobné nabídky v okolí


Volná pracovní místa ExpertPrace.cz
  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: