• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 3+kk, 86 m2 - Pitterova, Praha 3, Žižkov, Praha

Cena: 11 500 000 Kč
Stav:Volný
3+kk, 86 m2, skeletová, OV, 2. podlaží
Popis: ID: SaleCP108

Luxusní byt se nachází v rezidenčním komplexu Central Park Praha v 1. patře budovy A2(věž). Mnoho bytů se řadí do kategorie luxusních, protože vyhovuje nejmodernějším standardům architektury a technologie, ... zejména vnitřní výzdobě. Kromě těchto kritérií pak tento byt patří do této kategorie svým jedinečným uspořádáním. Soukromá terasa 13, 94m2, prostorný sklep pro skladování a parkovací místo pro auto v garáži, pouze doplněk do předzahrádek, které jsou ve vaší k dispozici 13, 62m2 a 53m2. Vlastní vstup z ulice Pitterova. Byt je kompletně zařízen a vybaven všemi potřebnými spotřebiči pro domácnost pro pohodlný pobyt.

Systémy požární ochrany a video sledování. Vstupní dveře - dveře požární - třída ochrany 2, arch velikost 900/1970 mm, šest bezpečnostní prvky, 3 aktivní a pasivní prvek, panoramatický výhled, mechanické, sám o sobě zajištěny, dřevěný práh, bezpečnostní kování. Systém se otevírá na čtyřech úrovních včetně mikroskluzových dveří do přední zahrady.

Pro obyvatele Central Parku se zde nachází prostorný soukromý park s restaurací. Recepce, která pracuje nepřetržitě. Veškeré vstupy do objektů komplexu, garáží i vnitřního parku jsou na bezpečnostní čipy. V okolí kompletní občanská vybavenost, restaurace, park Parukářka, pošta, poliklinika, zdravotní středisko, sportovní centrum a velký obchodní a zábavní centrum Atrium Flora. Vynikající dopravní dostupnost jak osobním autem, tak pomocí MHD - zastávka Žižkov Nákladového nádraží 150 m od domu, stanice metra Flora a Želivského. Jedinečná příležitost pro luxusní bydlení v centru Prahy.

Central Park Praha vytvořili renomovaní architekti po letech práce a získali ceny v různých architektonických soutěžích, včetně Grand Prix 2010.

Byt je připraven k prodeji

Cena: 11 500 000 Kč

Volejte, pište: Viber, WhatsApp, Telegram
Při telefonování prosím zdělte ID číslo bytu.
Lokalita: Pitterova , Praha 3, Žižkov, Praha, Česká republika Pitterova, Praha 3, Žižkov, Praha

Kontakt

Chotinskij Igor

Podobné nabídky v okolí

  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: