• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 3+kk, 83 m2 - Novákových, Praha 8, Praha (již není v nabídce)

Cena: 7 999 900 Kč
Stav:archiv
3+kk, 83 m2, cihlová, OV, 3. podlaží
Popis: Máte rádi atypické bydlení ? Chcete investovat do bytu u metra, tramvaje, busu i parku?
Mám pro Vás k dispozici byt o velikosti 83 m² v projektu Lofty Palmovka z roku 2005.
Kompletně zrekonstruovaný loftový byt je rozděle...n do dvou podlaží a nachází se ve třetím nadzemním podlaží domu, který prošel v roce 2012 modernizací vnitřních prostor. Byt byl původně veden jako 3+kk, čerstvou rekonstrukcí byl změněn vzdušný byt, kde dole obývací pokoj s kuhyňským koutem a nahoře dva průchozí pokoje.
Byt prošel kompletní rekonstrukcí, je zde nová koupelna, ve který je velký sprchový kout, nová kuchyňská linka a podlahy. Ve spodní části bytu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem a v horní části bytu je galerie a ložnice. Ložnice se dá v horním patře využít i jako dětský pokoj. V galerii je vestavěná skříň.
Ke komplexu patří atrium se zelení a dětským hřištěm, které je k dispozici pouze obyvatelům a je pod uzamčením a můžete zde nerušeně odpočívat a relaxovat. K dispozici je společná kočárkárna. První verze budovy byla továrna na klobouky, postavena v roce 1892 jako pobočka vídeňské továrny P. Ladstätter & Söhne. Zabírala celý prostor mezi dnešními ulicemi Sokolovská a Novákových. V roce 2003 zpracovali architekti Ing. arch. Pavel Prouza a Ing. arch. Jakub Masák (ateliér Masák & Partner) návrh na přestavbu a dostavbu již nevyužívaného areálu ze strany ulice Novákových na loftový bytový dům (nejlepší realitní projekt 2006).

5 minut od domu se nachází Rohanské nábřeží nebo Tomayerovy sady. Nedaleko se nachází park Podviní s říčkou Rokytkou, kde můžete relaxovat i sportovat. Bytový dům je na dobrém místě v těsné blízkosti metra Palmovka, kde jsou k dispozici i tramvajové a autobusové linky. V docházkové vzdálenosti je kompletní občanská vybavenost - MŠ, ZŠ, obchody, restaurace, atd. O2 arena je jednu stanicí tramvají. Větší nákupy můžete vyřešit v OC Harfa.

Byt je ihned k dispozici a díky lokalitě a zajímavosti bytového domu se jedná i vhodnou nabídku pro investory. Měsíční platby jsou 5. 266, - , do fondu oprav se přispívá 730, -

K bytu je vypracována 3D virtuální prohlídka, kterou i s dalšími informacemi rád na vyžádání zašlu mailem. Ev. číslo: 25138. Energetický štítek: C (131 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Novákových , Praha 8, Praha, Česká republika Novákových, Praha 8, Praha