• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 3+kk, 81 m2 - Svitákova 2728, Praha 5, Praha (již není v nabídce)

Cena: 7 000 000 Kč
Stav:archiv
3+kk, 81 m2, cihlová, OV, 4. podlaží
Popis: Dovoluji si Vám nabídnout byt ve velice žádané lokalitě Britská Čtvrť, která byla vystavena developerem Finep přímo u metra 'B' Stodůlky.
Byt je o dispozici 3+kk a celkové vým...ěře 71, 9m2 obytné plochy + 9, 4m2 terasa + garážové stání v uzavřených garáží v 1. PP. Okna bytu a zejména prostorný balkon jsou orientovány na jihozápadní stranu prosvětluje byt celý den.
Podlahová plocha bytu je pokryta švédskou kvalitní podlahou Kahrs ze dřeva. Byt je vybaven kuchyňskou linkou na míru s ostrůvkem a zabudovanými spotřebiči a vestavěnými skříněmi, které jsou udělány na míru.
Jednotka se nachází ve 4. podlaží cihlového domu z roku 2010 - první domy v této rozrůstající se lokalitě (Dům je velice kvalitně postaven).
Dům je hlídaný soukromou bezpečnostní službou a kamerovým systémem 24hodin/denně.

Výhodou tohoto domu je výborně fungující SVJ a přátelské vztahy se sousedy.

Byt je v osobním vlastnictví a lze ho financovat hypotéčním úvěrem se kterým Vám rádi poradíme a vyřídíme za nejlepších tržních podmínek.

Velmi žádaná lokalita s veškerou občanskou vybavenosti v okolí a zároveň skvělou dopravní dostupností - Metro B jen 3minuty chůze. Letiště V. Havla je vzdáleno cca 10minut jízdy autem.

Energetický štítek prokazující náročnost budovy PENB bude dodán, v tuto chvíli uvadíme nejhorší tedy G.

Budu se těšit na Vaše případné dotazy či domluvení prohlídky.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Svitákova 2728, Praha 5, Praha, Česká republika Svitákova 2728, Praha 5, Praha