• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 3+kk, 124 m2 - Na okraji, Praha 6, Praha (již není v nabídce)

Cena: 19 500 000 Kč
Stav:archiv
3+kk, 124 m2, skeletová, OV, 5. podlaží
Popis: Cena včetně provize a právního servisu. . V zastoupení majitele si vám dovoluji nabídnout unikátní a nadstandardně řešený byt 3+kk o velikosti 124 m², se 3 balkóny a 2 parkovac...ími stáními v podzemním parkovišti.
Celodenně osluněný byt se nachází v 5. NP (páté nadzemní patro) bytového domu z r. 2000, v němž je pouze 7 bytových jednotek, vždy jeden byt na patře. Dům je dílem architekta Vlado Miluniće a je součástí moderního areálu Hvězda.

Toto luxusní bydlení uchvátí velkorysým hlavním prostorem s téměř 70 m², kvalitními dřevěnými prvky z tmavého dřeva a celoskleněnými dvoukřídlými dveřmi, oddělujícími vstupní halu. Celý prostor působí velice honosně a reprezentativně.
Z centrálního prostoru je vstup na 2 balkóny, další balkón je pak součástí jedné z ložnic.
Sociální zařízení je tvořeno samostatným sociální zařízení WC v hale a koupelnou s vanou, sociální zařízení WC a bidetem.
Za kuchyní se nachází praktická místnost pro domácí práce, je zde dřez, pračka, sušička aj.
Velká kuchyň navazuje na obývací pokoj obloukovým barovým pultem, dále je obytný prostor částečně oddělen dřevěnou zástěnou, za níž je pracovní stůl a knihovna.
Druhá ložnice je přístupná z haly.

K bytu náleží i velký sklep (12 m²), plocha 3 balkónů má dohromady 22 m².
Celková plocha bytové jednotky včetně příslušenství a balkónů činí 146 m².

Součástí prodeje jsou 2 garážová stání v 1. PP sousedního bytového domu, vjezdová vrata jsou na dálkové ovládání, vše je velice pohodlné. V této čtvrti se obtížně parkuje, parkovací stání určitě oceníte.
PENB kategorie C.

Rezidenční areál je tvořen moderními stavbami, restauracemi, obchody, parky a splňuje veškeré představy o klidném a čistém bydlení, kde je vše na dosah. Najdete zde stanici metra A (Petřiny), nákupní centrum Šestka, prestižní mezinárodní školy ISP a Riverside a Oboru Hvězda. V pěší vzdálenosti je Divoká Šárka, přírodní park pro oddechové aktivity, turistiku, koupání. Výhodou je dobrá dostupnost do centra i na letiště Václava Havla.

Pokud preferujete tento moderní a pohodlný typ bydlení, neváhejte mě kontaktovat, sdělím Vám podrobnější informace a ráda Vás přivítám na prohlídce bytu. Ev. číslo: 26136. Energetický štítek: C (102 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Na okraji , Praha 6, Praha, Česká republika Na okraji, Praha 6, Praha