• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 3+kk, 105 m2 - Irská, Praha 6, Vokovice, Praha (již není v nabídce)

Cena: 7 850 000 Kč
Stav:archiv
3+kk, 105 m2, cihlová, OV, 3. podlaží
Popis: Atraktivní nabídka klidného a velkoryse řešeného bytu 105, 6m2 s balkonem a s výhledem do parku umístěného ve 3 podlaží cihlové novostavby včetně výtahu v v atraktivní lokalitě Prahy 6 - Vokovicích. Vynikající ...dostupnost do centra, stanice metra A - Bořislavka je vzdálena jen několik desítek metrů od domu.
Přírodní rezervace Divoká Šárka , pár minut pěší chůze od domu, se nachází na skalnatých úbočích Šáreckého potoka (mezi soutěskou Džbán a Čertovým mlýnem) a na stepích nad ním, zejména na jeho pravém břehu. Stepi potom přecházejí do rozsáhlého lesa, což tak vytváří jeden z nejrozsáhlejších pražských parků. Rozlehlá lesní oblast na území Prahy působí jako oáza v ruchu velkoměsta a každého nového návštěvníka překvapí nečekanou přírodní scenérií. Na území Divoké Šárky najdete i dvě koupaliště, vodní nádrž Džbán a přírodní koupaliště Divoká Šárka.
Byt nabízí vstupní halu, prostorný obývací pokoj s balkonem a plnohodnotně vybavenou kuchyní, 2 zařízené ložnice se šatními skřáněmi s výhledem do klidné zeleně, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, šatnu, vstupní chodbu s vestavěnými šatními skříněmi. K vybavení patří plovoucí laminátové podlahy, keramická dlažba a obklady, bezpečnostní vstupní dveře, vlastní elektrický bojler na ohřev teplé vody, vytápění z centrální plynové kotelny v domě. Kupní cena zahrnuje prostorný sklep a garážové stání v suterénu domu.
V domě je 24hodinová recepce s ostrahou, možnost využittá welness centra se saunou s bazénem.
Přímo v domě jazyková anglická školka.
V sousedství jsou k dispozici obchody, služby, školky, školy, řada parků a dětských hřišť.
Bydlení v tomto bytovém komplexu respektuje místo a naplňuje současné potřeby prestižního bydlení, nachází se v moc hezkém prostředí Šáreckého údolí, uprostřed přírody, ale nadosah velkoměsta. Okolní příroda vybízí k vycházkám či k výletům na kole. Naleznete zde množství cyklostezek, které jsou určeny jak pro pokročilé, tak i výletní cyklisty. Ti, co dávají přednost joggingu nebo kondiční chůzi, budou rovněž nadšeni.
8 km na letiště Václava Havla
200m stanice metra Bořislavka
50 m k autobusové zastávce
1, 7 km k mezinárodní škole The International School of Prague

Energetická náročnost budovy G (nebyla sdělena majitelem) ID nemovitosti HMA0182 - 0033.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Irská , Praha 6, Vokovice, Praha, Česká republika Irská, Praha 6, Vokovice, Praha