• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 3+kk, 105 m2 - náměstí Přátelství 1518, Praha 10, Praha (již není v nabídce)

Cena: 6 300 000 Kč
Stav:archiv
3+kk, 105 m2, cihlová, OV, 6. podlaží
Popis: Dovolujeme si Vám nabídnout jednotku o dispozici 3+kk ve velice oblíbeném projektu Slunečný Vršek v Praze 10 - Hostivaři.

Jednotka je 82, 4 m2 velká, situovaná v ...5. NP (páté nadzemní patro) a disponuje 2 prostornými balkony (22 m2) a garážovým stáním v podzemí cihlové novostavby z roku 2009.

Při vchodu do bytu se nachází velice prostorná vstupní předsíň s místem pro úložné prostory, dále vstup do koupelny s vanou a na oddělenou toaletu. Po levé straně se nachází 2 pokoje, ze kterých je vstup na větší, rohový balkon s orientací na SZ a po pravé straně velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na menší balkon, který je orientovaný na V.
Díky 5. nadzemnímu podlaží je z bytu příjemný výhled do zeleně


Bytový areál Slunečný vršek se nachází v Praze Hostivaři v těsném sousedství zeleně nedaleko vodní nádrže Hostivař. Byl vystavěn ve čtyřech etapách.
Novostavby jsou obklopeny ulicemi K Horkám a Doupovská a přirozeně navazuje na stávající zástavbu. Celý projekt je koncipován tak, aby obyvatelům dopřál co největší klid a pohodlí. K aktivnímu odpočinku vybízí hlavní bulvár, který protíná v podélném směru celý projekt, hlavní třída je tak prostá automobilů, a to díky podzemím garážím. Atmosféra novostaveb tak není rušena. Okolní příroda a přilehlý lesopark vybízí k rekreaci, relaxaci a sportovnímu vyžití. Přímo v areálu leží mini - golfové hřiště, hřiště na basketbal a volejbal, tenisová zeď, horolezecká stěna, u - rampa či prostor pro hru pétanque, výčet hřišť a s tím i spojené aktivity, vás nemůžou nechat na pochybách, že bydlení Slunečný vršek IIIb je vhodný pro mladé páry, pro rodiny s dětmi či pro aktivní jednotlivce. Co se týče dopravní obslužnosti, lokalita se nachází v dosahu metra C či A, konkrétně se dá dostat pomocí autobusů a tramvají na stanice Opatov, Chodov nebo Skalka. Přímo u objektu se pak nachází zastávka K Obecním hájovnám. Okolí Hostivaře pak nabízí budoucím majitelům bytů i výbornou občanskou vybavenost. Samozřejmostí jsou restaurace, mateřské školy, fitness centrum, hypermarket či bazén.

Projekt byl v roce 2007 oceněn jako nejlépe realizované sadovnické dílo.

Doporučuji prohlídku.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: náměstí Přátelství 1518, Praha 10, Praha, Česká republika náměstí Přátelství 1518, Praha 10, Praha