• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 3+1, 96 m2 - Bělohorská 1682, Praha 6, Praha

Cena: 9 199 000 Kč
Stav:Volný
3+1, 96 m2, cihlová, OV, 2. podlaží
Popis: Dovoluji si Vám nabídnout prostorný byt 3+1, 97m2 s jídelnou/šatnou (10m2), balkónem (3m2) a komorou ve velice žádané lokalitě Praha 6 - Břevnov. ...Byt. jednotka se nachází v 2. nadzemním podlaží cihlového domu včetně výtahu a náleží k ní sklepní kóje.

Kuchyň a jeden z pokojů jsou orientovány směrem na východ do zahrady. Další dva pokoje jsou orientovány do ulice Bělohorská, směr jiho - západ, z obou pokojů je možný vstup na balkón, čtvrtý pokoj (jídelna/šatna) je průchozí. Koupelna s velkou vanou a samostatné sociální zařízení WC. Byt disponuje vysokými stropy (3, 2m2) a velkými okny, které zvětšují a zesvětlují prostor.

V okolí veškerá občanská vybavenost. V docházkové vzdálenosti MŠ, ZŠ, restaurace. supermarkety, park Ladronka či Obora Hvězda, vojenská nemocnice. Dobrá dopravní dostupnost na pražský okruh. Výborná dostupnost MHD - tramvajová zastávka Drinopol u domu, odtud dobrá dostupnost na stanice metra A.

PENB nyní není k dispozici.

Velmi doporučujeme pro klientelu vyhledávající komfort, velký prostor a příjemné prostředí. Možné financovat hypotéčním úvěrem, který Vám zdarma vyřídíme u Vámi preferované banky a to za nejvýhodnějších podmínek na trhu.
Lokalita: Bělohorská 1682, Praha 6, Praha, Česká republika Bělohorská 1682, Praha 6, Praha

Podobné nabídky v okolí

  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: