• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 3+1, 92 m2 - Horní Václavov , Václavov u Bruntálu, okr. Bruntál (již není v nabídce)

Cena: 3 590 000 Kč
Stav:archiv
3+1, 92 m2, dřevostavba, OV, 1. podlaží
Popis: +DPH. Reality 11 Vám zprostředkují prodej apartmánových bytů v Jeseníkách v horském komplexu Avalanche v nově postaveném apartmánovém domě u hotelu Imperial v Horním Václavově. V hotelu Imperial je celkové zázemí pro odpoči...nek, relaxaci, zábavu, ale i pro konání pracovních porad, školení apod. - vnitřní bazén, vířivka, sauna, restaurace, konferenční sál. Jen vyjdete z apartmánu a jste součástí lyžařského střediska, v létě s možností koupání v hotelovém komplexu nebo v přehradní nádrži Slezská Harta, která je přes kopec. Můžete navštívit blízké lázně Karlovu Studánku, popř. se vydat cyklostezkou na Karlov a dále na Praděd. Je zde i možnost výletů do blízkého okolí, kde je více než 100 kulturních památek. Tato oblast je známa 8 prameny (Dolní Moravice, Karlova Studánka) a nejčistším ovzduším ve střední Evropě. Skiareál Avalanche je dopravně přístupný jednak vlastními automobily, jednak veřejnou dopravou - autobusovou dopravou s vlastní autobusovou zastávkou, s možností velice dobré dostupnosti do okresního města Bruntál či města Rýmařova (školy, průmysl, služby, zdravotní střediska a jiné). Koupě apartmánu je jak dobrou osobní investicí, tak jako možnost následného pronájmu nemovitosti.
Apartmánový dům se skládá ze 2 zcela samostatných apartmánů, a to mezonetového 3+1 a přízemního 2+1, oba s terasou a vlastním vstupem i měřením spotřeby médií. Je zděnou stavbou z cihel Porotherm, zateplenou polystyrenem. Okna a vnější dveře jsou plastová, střešní krytina betonová taška.
Mezonetová apartmánová jednotka v patře a podkroví má dispozici 3+kk s velkou terasou a se samostatným přístupem a vlastní částí zahrady k přikoupení. Skládá se z ložnice, koupelny s sociální zařízení WC, obývacího pokoje a velkého podkrovního pokoje 37 m² a vlastní terasy 8m². Celková podlahová plocha je 92, 2 m² (47, 2 m² + 36, 8 m² + 8, 2 m²), rozměry: cca 9, 5 m x 5, 1 m na každém patře. Vybavení: sanitární zařízení, kompletní elektrické, vodovodní a kanalizační rozvody, komíny. Podlahová krytina: laminátová s dřevo - dekorem v pokojích, keramická dlažba v chodbě a koupelně.
Lze dále pořídit k jednotce vlastní pozemek za cenu 370. 000, - Kč - zahradu s možností výstavby zahradního domku apod. Dále lze na tomto pozemku vystavět venkovní krb, pískoviště a terénní úpravy, dvě stání pro auta a doplnit vnitřní vybavení apartmánu vnitřními krbovými kamny, vše za cenu dalších 370. 000, - Kč. Prohlídky nemovitosti po dohodě s makléřem, který může zajistit způsob financování této nemovitosti. Ev. číslo: 22611. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Horní Václavov , Václavov u Bruntálu, okres Bruntál, Česká republika Horní Václavov , Václavov u Bruntálu, okr. Bruntál, Moravskoslezský kraj