• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 3+1, 84 m2 - Dlouhá, Praha 1, Praha (již není v nabídce)

Cena: 9 900 000 Kč
Stav:archiv
3+1, 84 m2, cihlová, OV, 4. podlaží
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují prodej bytu 3+1 v historickém centru Prahy 1, 3 min. chůze od Staroměstského náměstí, v Dlouhé ulici.

Šestipatrový činžovní dům z roku 1935 je konstru...kčně postaven jako budova se železobetonovým skeletem a stropy a zdi jsou zděné. Dům je v dobrém stavu, je vybaven výtahem. V celém domě vyměněna okna typu Eurookna, střecha po rekonstrukci, nové „stoupačky (vertikální svody)“, společné rostory po rekonstrukci. Vytápění zajišťuje vlastní plynová kotelna. Ve společných prostorách domu je kamerový systém, včetně bytových zvonků s kamerou. Objekt se skládá ze dvou budov a mezi nimi je menší dvorek.

Byt 3+1 o celkové výměře 84m² se nachází ve 4. patře…. Z chodby domu vcházíte do předsíně (chodba v bytě), oddělené sociální zařízení WC přístupné pro hosty z chodby, koupelna s sociální zařízení WC, kuchyně (viz půdorys), pracovna s balkonkem, obyvací pokoj. Lodžie v mezipatře je společná vždy pro dva byty. Byt se prodává vybavený stávajícím vybavením. Nemovitost není zatížena žádným břemenem, dluhem, ani závazky v jakékoliv podobě. K bytu nenáleží sklep a nemá ani garážové stání. Do budoucna se připravuje vyhrazení několika parkovacích míst na dvoře. Ev. číslo: 19652. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Dlouhá , Praha 1, Praha, Česká republika Dlouhá, Praha 1, Praha