• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 3+1, 75 m2 - Krylovecká 3, Praha 9, Praha

Cena: 9 990 000 Kč
Stav:Volný
3+1, 75 m2, cihlová, OV, 3. podlaží
Popis: Nabídka moc hezkého bytu v novostavbě z roku 2016 o dispozici 3+1s parkováním a sklepem. Jednotka je umístěna v 2NP (druhé nadzemní patro) s okny na dětské hřiště za domem. Celková v...ýměra je 75, 7m2 plus balkon.

Byt se skládá ze vstupní předsíně, která napojuje na velice prostorný obývací pokoj o výměře 30m2 se vstupem na lodžii, která má 8m2. Dále je tu kuchyň, dvě ložnice, jedna se vstupem na lodžii a také oddělená koupelna a toaleta.

K bytu náleží jedno parkovací stání a také sklep o velikosti 3m2. Sklep je umístěn velice dobře, jelikož je přímo vedle parkovacího stání.

Byt prošel rekonstrukcí: byl odstraněn kuchyňský kout z obývacího pokoje a kuchyň byla udělaná místo komory. Byly nainstalovaný elektrický žaluzie.

V bytě je výborně zatepleno, tudíž se v zimě nemusí vytápět, jelikož je v domě konstantních 22 - 23 stupňů Celsia. Tímto jsou roční náklady velice nízké. V obývacím pokoji je také automatický filtr vzduchu a ani v létě není dusno se zavřenými okny.

Byt je také atraktivní svojí suprovou lokalitou. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti nebo maximálně 5 minut autem.

Energetická náročnost budovy je zatím neznámá, tudíž uvádíme G. Je možné dodat.

V případě zájmu, neváhejte volat nebo psát o prohlídky.
Lokalita: Krylovecká 3, Praha 9, Praha, Česká republika Krylovecká 3, Praha 9, Praha


Podobné nabídky v okolí


  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: