• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 3+1, 75 m2 - Porubská, Poruba, Ostrava, okr. Ostrava-město (již není v nabídce)

Cena: 1 550 000 Kč
Stav:archiv
3+1, 75 m2, cihlová, družstevní, 2. podlaží
Popis: Naše společnost si Vám dovoluje nabídnout velice atraktivní družstevní byt na lukrativním místě (družstvo jednoho vchodu, v jehož vlastnictví je i nebytový prostor), byt 3+1 o výměře... 75m2 v 2NP (druhé nadzemní patro)/6NP (šesté nadzemní patro) cihlového domu v Ostravě - Porubě, na ulici Porubská. Byt prošel v roce 2007 rekonstrukcí. Byt je vhodný k menší nebo i větší rekonstrukci, dle vlastních představ. Zděné jádro, prostorné a neprůchozí pokoje, komora. Výhodou jsou velice nízké náklady na bydlení cca 2 560 - Kč/měs/1. os (fond oprav činí 993, - Kč).
V domě proběhla revitalizace - Euro okna, nový výtah a vchodové dveře atd. Společné prostory domu jsou v perfektním a velice udržovaném a reprezentativním stavu. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost - škola (ZŠ Porubská - má velice dobrou pověst), školka, obchody a MHD. Možnost parkování - hned vedle domu je kromě "stání před domem" vybudováno i menší parkoviště.
Více info k zakázce Vám podá makléř. Doporučujeme Vám případnou koupi. Makléř doporučuje.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Porubská , Poruba, Ostrava, okres Ostrava-město, Česká republika Porubská, Poruba, Ostrava, okr. Ostrava-město