• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 3+1, 74 m2 - Nová Šárka, Praha 6, Liboc, Praha (již není v nabídce)

Cena: 5 800 000 Kč
Stav:archiv
3+1, 74 m2, cihlová, družstevní, 3. podlaží
Popis: Nabízíme Vám ke koupi nádherný, moderně řešený byt s dispozicí 3+1 o celkové ploše 74, 36 m2 s malým balkonem. Byt se nachází ve zvýšeném druhém nadzemním podlaží cihlovéh...o domu ve velice atraktivní a žádané lokalitě Praha Liboc v těsné blízkosti přírodní rezervace Divoká Šárka a vodní nádrže Džbán.

Byt prošel kompletní zdařilou rekonstrukcí, kdy byly provedeny kompletní nové rozvody vody a elektřiny, nová kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, byly instalovány nové obložkové zárubně, v pokojích je plovoucí podlaha a dřevěné parketová podlaha, v ostatních místnostech je krytina vinilová. K bytu náleží dva sklepní prostory o velikosti 4, 48m2 a 4, 8m2.

Kompletní občanská vybavenost v místě školy, školky, restaurace a obchody, včetně blízkosti letiště Václava Havla a několika obchodních center. Skvělá dopravní dostupnost do centra tramvajová a autobusová zastávka kousek od domu. Bezproblémové parkování před a za domem. Byt. jednotka je v družstevním vlastnictví. Byt je připravena ihned k nastěhování včetně kompletního vkusného vybavení.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Nová Šárka , Praha 6, Liboc, Praha, Česká republika Nová Šárka, Praha 6, Liboc, Praha