• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 3+1, 72 m2 - Vavřenova, Praha 4, Braník, Praha

Cena: 6 970 000 Kč
Stav:Volný
3+1, 72 m2, panelová, OV, 12. podlaží
Popis: Jihovýchodně orientovaný moderní byt 3+1 v Bráníku po kompletní rekonstrukci v 12. NP (dvanácté nadzemní patro). s balkonem v kompletně zrenovovaném bytovém domě, sklepem a moc hezký...mi výhledy do okolí. Lokalita nabízí atraktivní bydlení v otevřeném prostoru širokého údolí s výhledem na panorama zalesněných vrcholů a přilehlá panorama okolní Prahy.

Kompletní občanskou vybavenost poskytuje nedaleké centrum se širokou sítí obchodů, supermarketem Billa a Albert, Tesco, OBI, Kaufland, pošta, školy, poliklinika apod.

Dispozice bytu 3+1 tvoří prostor obývacího pokoje, samostatná kuchyň s oknem a s plně vybavenou kuchyní v moderním designu, dále 2 ložnice se vstupem na terasu, zrekonstruovaná koupelna s vanou, samostatná toaleta zvlášť, prostorná vstupní chodba. Kupní cena zahrnuje sklep a komoru.

Vybavení zahrnuje kompletně vybavenou kuchyňskou linku s lednicí, mrazákem, myčkou, mikrovlnou troubou. Dále jsou zde prostorné šatní skříně, v koupelně a na toaletě dlažba, velkoformátová plastová okna s vnitřními žaluziemi, centrální vytápění. Vstup do domu na čip.

Předností lokality je rychlé dopravní spojení s centrem města autobusy 121, 106, 196, 197, (v minutové pěší vzdálenosti od domu) i snadným přístupem pro automobilovou dopravu s napojením na komunikace do centra, na městský okruh a také výpadové trasy dálnic a rychlostních komunikací.

Nízké měsíční náklady na bydlení cca 3500, - Kč.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti). ID nemovitosti HMA1107 - 0001.
Lokalita: Vavřenova , Praha 4, Braník, Praha, Česká republika Vavřenova, Praha 4, Braník, Praha

Kontakt

Objednání prohlídky a více informací


Podobné nabídky v okolí


  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: