• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 3+1, 66 m2 - Štěpánská, Kročehlavy , Kladno, okr. Kladno

Cena: 675 000 Kč
Stav:Volný
3+1, 66 m2, panelová, OV, 4. podlaží
Popis: Nabízíme vám exklusivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení PODÍL o velikosti 1/4 (jedna čtvrtina) na bytu s lodžií o dispozici 3+1 se sklepem v obci Kladno, Štěpánská 2625.
...Byt. jednotka č. 10, v budově č. p. 2625, na pozemku p. č. st. 1471 včetně spoluvlastnického podílu ke společným částem uvedeného domu a pozemku v rozsahu 609/20972, vše zapsané na listu vlastnictví č. 38163 vše pro k. ú. Kročehlavy, obec Kladno, okres Kladno.
Byt č. 10 se nachází ve 4. nadzemním podlaží bytového domu včetně výtahu. Plocha bytu je 60, 9 m2, lodžie 4, 9m2. Byt velký 3+1 se sestává z předsíně, kuchyně, 3 pokojů, koupelny a sociální zařízení WC. K dispozici jsou sklepní (skladové) prostory a jedna lodžie přístupná z bytu. Okna jsou v bytě plastová. Topení včetně přípravy teplé vody je zajištěno centrálně pro celý dům. Bytové jádro je původní umakartové. Bytový dům je běžně udržován, byl postaven před 40 lety.
Smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.
Lokalita: Štěpánská , Kročehlavy , Kladno, okres Kladno, Česká republika Štěpánská, Kročehlavy , Kladno, okr. Kladno

Kontakt

 Michaela Čejková


Podobné nabídky v okolí


  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: