• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 3+1, 65 m2 - Sídliště Za Chlumem, Teplické Předměstí, Bílina, okr. Teplice (již není v nabídce)

Cena: 1 279 000 Kč
Stav:archiv
3+1, 65 m2, panelová, OV, 6. podlaží
Popis: Mostav s. r. o. , Vám nabízí koupi bytu 3+1, s balkónem o celkové ploše 65 m2. . Byt. jednotka se nachází ve 6. patře panelového domu včetně výtahu. K bytové jednotce ...náleží komora na chodbě. Byt je po rekonstrukci ( kuchyňská linka na míru (plynová varná deska, elektrická trouba), vyzděné koupelnové jádro - obklad a dlažba, snížený strop), v celém bytě je položeno linoleum, nové vnitřní dveře, nové rozvody elektřiny (koupelna, kuchyň). V předsíni je nová vestavěná skříň.
Výhodou této nemovitosti jsou velice nízké náklady na bydlení.

Vzhledem k umístění je jednotka velice dobře pronajímatelná, s velmi zajímavou výnosností. Měsíční náklady na bydlení jsou nízké. O byt se stará správcovská firma, která byt kompletně spravuje a zastupuje majitele ve všech potřebných úkonech spojených se správou nemovitosti. S prodejem nemovitostí je i možnost zajištění kompletní správy nemovitosti v podobě správy technické, administrativní ale i účetní.

V ceně nemovitosti je veškerý právní servis.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Sídliště Za Chlumem , Teplické Předměstí, Bílina, okres Teplice, Česká republika Sídliště Za Chlumem, Teplické Předměstí, Bílina, okr. Teplice