• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 3+1, 115 m2 - Dienzenhoferovy sady 1102, Praha 5, Smíchov, Praha (již není v nabídce)

Cena: 13 500 000 Kč
Stav:archiv
3+1, 115 m2, cihlová, OV, 2. podlaží
Popis: Nabízíme Vám na prodej nádherný byt (3+1) v OV (osobní vlastnictví) o výměře 115 m2 s panoramatickým výhledem na Dienzenhoferovy Sady!

Velmi prostorný byt s velkými místnos...tmi, vysokými stropy nabízí obývací pokoj s rohovým oknem, dvě ložnice, samostatnou kuchyň, ze které je přístup na balkon s otevřeným výhledem na Dienzenhoferovy Sady, prostornou vstupní halu, sociální zařízení WC a koupelnu. Každá místnost má klimatizační jednotku.
Součástí standardu jsou parketové podlahy v pokojích a kuchyni, okna a dveře jsou původní (repasované), kuchyňská linka je pohodlně umístěna a má elektrické vestavné spotřebiče, soukromý plynový kotel. Poplatky jsou velice nízké (2650 Kč bez plynu a elektřiny).

Byt se nachází ve 2 patře historického domu v jedné z nejatraktivnějších pražských částí pro bydlení v centru Prahy. V těsné blízkosti je množství památek, Taneční dům je přes Jiráskův most. Okolí nabízí pestrou nabídku restaurací, obchodů, barů a kaváren. Janáčkovo nábřeží je nádherném místem pro volny čas u břehu Vltavy.
Do Obchodního centra Smíchov je jen pár kroku.

Byt se velmi snadno dá předělat na 4+kk ! Kupující již nehradí daň z nabytí nemovitosti 4% .

Rádi odpovíme na Váši dotazy a domluvíme se na prohlídku:

+420 773 775 773
info@eventus. estate

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Dienzenhoferovy sady 1102, Praha 5, Smíchov, Praha, Česká republika Dienzenhoferovy sady 1102, Praha 5, Smíchov, Praha