• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 2+kk, 84 m2 - Českého červeného kříže, Praha-Lipence, Praha (již není v nabídce)

Cena: 6 699 000 Kč
Stav:archiv
2+kk, 84 m2, cihlová, OV, 1. podlaží
Popis: cena včetně provize a právního servisu. Zprostředkujeme Vám prodej nově a krásně zrekonstruovaného bytu 2+KK o celkové výměře 84 m² včětně sklepu 12, 33 m², 2 X parkovací stání + přilehlí pozemek o výměře 78, 8 m².

KUPUJ...ÍCÍM, KTEŘÍ AKTUÁLNĚ NEDOSÁHNOU Z NĚJAKÉHO DŮVODU NA HYPOTÉKU, VÁM MŮŽU BEZPLATNĚ ZPROSTŘEDKOV (osobní vlastnictví)AT NÁKUP NEMOV (osobní vlastnictví)ITOSTI FORMOU DRUŽSTEVNÍHO VLASTNICTVÍ BEZ PROKAZOV (osobní vlastnictví)ÁNÍ PŘÍJMU ZA PODMÍNKY ÚHRADY 20% VLASTNÍCH ZDROJŮ Z KUPNÍ CENY A ÚVĚR BY SE SPLÁCEL FORMOU NÁJMU. BLIŽŠÍ INFORMACE VÁM RÁD ZDĚLÍM PO TELEFONU.

V případě, že máte na prodej nemovitost, lze se dohodnout na výkupu nemovitosti, případně výměna a doplatek za nemovitost.
Jednotka se skládá z:

1. NP (první nadzemní patro): závětří (1, 74 m²), zádveří (4, 20 m²), sociální zařízení WC (1, 46 m²), obývací pokoj s kuchyní (26, 47m²), pokoj (17, 93 m²), chodba (2, 53 m²), šatna (2, 19 m²), koupelna (7, 33 m²), schodiště do sklepa (1, 18 m²).
1. PP. sklep (celkem 12, 33 m²), přilehlí pozemek 78, 8 m².

Jedná se o byt který vznikl rozdělěním rodinného domu na dvě nové bytové jednotky 2+KK a 5+KK. Každá bytová jednotka má samostatný vchod.

Dům je částečně podsklepený, samostatně stojící, s valenou lomenou střechou. Nemovitost byla kompletně zrekonstruována: nová plastová okna, na podlaze kvalitní vinylová podlaha, v koupelně designové obklady, dlažby, prosklená koupelnová zástěna, nové elektrické rozvody, vodovodní a topné rozvody, zateplení fasády, střechy (+ nová střešní krytina) + terénní úpravy pozemku. Vytápění je řešeno elektro p kotlem.

Pro byt jsou vymezené 2 parkovací stání: P1, P4. K bytové jednotce patří taky přilehly pozemek o celkové výměre 78, 8 m², na plánku vyznačený oranžově.


Byt se nachází v žádané a klidné lokalitě Lipence. Pro toho, kdo chce bydlet v přírodě a zároveň kousek od Prahy, je tento byt ideální, za 20 minut Vás autobus č. 241, doveze na Smíchovské nádraží. V okolí je veškerá občanská vybavenost, školy, školky, obchody. V případě zájmu o prohlídku, prosím neváhejte kontaktovat makléře. Ev. číslo: 30598. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Českého červeného kříže , Praha-Lipence, Praha, Česká republika Českého červeného kříže, Praha-Lipence, Praha