• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 2+kk, 59 m2 - Praha 8, Praha (již není v nabídce)

Cena: 8 300 000 Kč
Stav:archiv
2+kk, 59 m2, cihlová, OV, 3. podlaží
Popis: Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+kk, 58, 5 m2 velký s balkonem m2, situovaný ve 3. NP (třetí nadzemní patro) novostavby v lukrativní a klidné část...i Prahy 8 - Dolní Chabry.
V ceně je zahrnutý sklep i parkovací stání.

Jednotka bude řešena vstupní předsíní s místem pro úložný prostor a vstupy do dalších místností. Tedy do koupelny , s toaletou, do pokoje a obývacího pokoje s místem pro kuchyňský kout a vstupem na balkon.
Jednotka bude orientována na Z.

Jedná se o velice moderní a ekologické bydlení s rekuperací větrání všech místností, s využitím dešťové vody pro splachování sociální zařízení WC, automatickou závlahou společné zahrady a velice nízkou energetickou náročností budovy typu B. Na domě je navržena zelená střecha.
Součástí domu jsou i 2 napájecí jednotky pro elektromobily a elektrokola.
V okolí je výborná dopravní dostupnost. Autobusová stanice je hned kousek od domu s dostupností na metro C do 5 - ti minut. Autem je místo taktéž velice dobře dostupné. Tramvají z nedaleké vozovny se svezete přímo do centra Prahy.
V okolí najdete i veškerou občanskou vybavenost. Lékárna, zdravotnická zařízení, pošta, základní škola, mateřské školy, dětská hřiště či obchody s potravinami, vše do 10 - to minut pěší chůzí.

Pro více informací kontaktujte makléře.
Vřele doporučuji.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Praha 8, Praha, Česká republika Praha 8, Praha, Praha