• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 2+kk, 59 m2 - Do koutů, Praha 4, Modřany, Praha (již není v nabídce)

Cena: 3 990 136 Kč
Stav:archiv
2+kk, 59 m2, cihlová, OV, 2. podlaží
Popis: Dobře dispozičně řešený byt 2+kk o ploše bytu 59. 7 m2, s balkonem 5, 6 m2, nacházející se v 2. patře třípodlažního domu.
Moderní, komfortní bydlení v...e výjimečné lokalitě nedaleko centra Prahy, kde se budete cítit téměř jako na poklidném venkově díky sousedícímu lesu a okolní vilové zástavbě.

Školka i škola jsou nedaleko, zastávka MHD Komořany 7 minut chůze, do centra Prahy se MHD pohodlně dostanete za cca 40 minut. Dobré spojení na Městský okruh i Jižní spojku, základní služby v místě, další nákupní možnosti, poliklinika a kompletní infrastruktura včetně mezinárodních škol v nedalekých Modřanech.
Zasazení projektu vedle rozsáhlého Cholupického lesa a Modřanské rokle přináší ideální podmínky pro rodinné bydlení i sportovní vyžití, pro lidi, kteří vyhledávají čisté prostředí a přírodu.

Přijďte si vybrat z dalších bytů prakticky řešených dispozic s prostornými místnostmi od 1kk až 4kk s balkonem, terasou nebo zahradou, garážovými stáními a sklepy.
Kvalitně provedené byty v moderním designu osloví i nejnáročnější klienty. Výstavba v roce 2018, dokončení 2019, PENB C. . ID nemovitosti SSA1176 - 0017.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Do koutů , Praha 4, Modřany, Praha, Česká republika Do koutů, Praha 4, Modřany, Praha