• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 2+kk, 58 m2 - Věstonická, Praha-Zličín, Praha (již není v nabídce)

Cena: 5 890 000 Kč
Stav:archiv
2+kk, 58 m2, skeletová, OV, 3. podlaží
Popis: Včetně realitního, právního servisu a advokátní úschovy. . Reality 11 Vám zprostředkují ve výhradním zastoupení klienta prodej bytové jednotky 2+kk s příslušenstvím, 57. 60 m²... včetně balkónu 6, 40 m² a sklepní kóje 1, 80 m² v klidné části Prahy 5 - Zličín.
Pokud hledáte klidné, bezpečné a moderní bydlení pro ideálně mladý pár s dítětem, nebo i jako případnou investici, přijměte pozvání na prohlídku tohoto prosvětleného a prakticky dispozičně řešeného bytu.
Byt. jednotka se nachází v bytovém domě kolaudovaném v roce 2008, ve 3. NP (třetí nadzemní patro) s prostorným výtahem, sklepní kójí, balkónem na SV stranu, kdy v letních měsících je příjemné posezení bez přímého jižního slunce. Zastávka MHD je 100 m od domu, v docházkové vzdálenosti cca 1 km stanice METRA, trasa B a obchodní centrum Zličín. U domu bezpečná zóna v zástavbě domů stejného projektu, parkování, dětské hřiště, zeleň. Samotná jednotka je prakticky řešena, se dvěma oddělenými sociální zařízení WC, koupelna s vanou. Velkou výhodou je, že na nemovitosti nevázne zástavní právo věřitele a je možné jednotku ihned užívat. Vytápění domu je řešeno centrálním plynovým kotlem, napojeno na veškeré inženýrské sítě.
Na prohlídku velice doporučujeme, těší se na vás makléř Reality11. Ev. číslo: 24466. Energetický štítek: C (106 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Věstonická , Praha-Zličín, Praha, Česká republika Věstonická, Praha-Zličín, Praha