• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 2+kk, 57 m2 - Slovinská, Praha 10, Praha (již není v nabídce)

Cena: 6 790 000 Kč
Stav:archiv
2+kk, 57 m2, cihlová, OV, 1. podlaží
Popis: +popl. 3126 Kč. Velmi rádi bychom vám nabídli k prodeji bytovou jednotku situovanou v populární lokalitě pražských Vršovic, v ulici Slovinská. Jedná se o 2+kk, 57 m², který... se nachází v 1 NP cihlového domu s výhledem do parku a na funkcionalistický kostel svatého Václava.
Byt. jednotka se skládá ze dvou samostatných pokojů, předsíně, komory, šatny, sociální zařízení WC a koupelny a k jednotce patří sklepní koje a lodžie přístupná z chodby. A bytová jednotka je navíc velice energeticky úsporná. Součástí bytové jednotky je kuchyňská linka, vestavěný úložný prostor a velkou předností je samostatná šatna, v koupelně je vana a příprava na pračku.
Bytový dům je cihlový a prošel opravou a zateplením fasády, má nový výtah a vyměněné rozvody vody. V domě je rozvod kabeláže od Vodafone (dříve UPC). Parkování je bezproblémové přímo u domu.
Pokud hledáte bydlení v klidné a příjemné lokalitě s kvalitními vybaveními a rádi byste zažili jedinečný vršovický génius loci, je tento byt ideální volbou pro Vás. Vršovice jsou považovány za jedno z nejatraktivnějších míst pro mladé páry i rodiny s dětmi, kteří hledají klidné a bezpečné místo pro bydlení v Praze. Jeden z hlavních důvodů je skvělá občanská vybavenost. Vršovice nabízejí široké spektrum služeb, od nákupních center po malé obchody, kavárny a restaurace. Skvělá místa pro trávení volného času. Můžete tu najít téměř všechny druhy obchodů, služeb, knihoven, pošty, úřadů, nemocnic, škol, kinosálů a divadel. Pro sportovní nadšence jsou k dispozici sportoviště, fitness centra, parky, cyklostezky. Oblast má také širokou nabídku kulturních akcí a akcí pro děti, které pořádají místní spolky a organizace.
Spolu s touto jednotkou je nabízena k prodeji i jednotka sousední o velkosti 45m², která se skládá z předsíně, 2 samostatných pokojů, komory, koupelny a balkonu a je orientovaná do vnitrobloku. Lze tedy případně jednotky spojit a vytvořit si tak jednotku o velikosti 102m². Ev. číslo: 642054. Energetický štítek: C (100 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Slovinská , Praha 10, Praha, Česká republika Slovinská, Praha 10, Praha