• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 2+kk, 56 m2 - Lucemburská 1578, Praha 3, Praha (již není v nabídce)

Cena: 6 350 000 Kč
Stav:archiv
2+kk, 56 m2, cihlová, OV, 7. podlaží
Popis: Prodej zajímavého bytu ve velice žádané lokalitě nedaleko Náměstí Jiřího z Poděbrad v ulici Lucemburská. Byt nacházející se v 7NP (sedmé nadzemní patro) (posledním) činžovního domu z roku 1924 je o dispozici ...okoje + kuchyňský kout">2+kk, přičemž velice dobře dispozičně řešený: dva neprůchozí pokoje (Ložnice a OB + KK), prostorná chodba, komora a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Celková výměra bytu činí téměř 56m2 a okna jsou orientována do ulice Lucemburská s orientací na jižní stranu.

Byt je po rekonstrukci v průběhu let: Elektřina, srovnané stěny, podlaha v Obývacím pokoji (2006), podlaha v chodbě a ložnici (2018), koupelna původní (2006)

Byt je ve stavu k okamžitému pronájmu bez rekonstrukce nebo k menším úpravám pro bydlení (záleží na standardech zájemce).

Dům je velice udržovaný a průběžně se investuje do úprav - nový prostorný výtah, vnitřní prostory EL, špaletová okna, stoupačky (vertikální svody), kotelna v domě, zateplení fasády do vnitro - bloku. Oprava a případné zateplení uliční fasády je ve stadiu příprav.

V domě jsou nebytové prostory ze kterých jde příjem do SVJ a k této jednotce náleží přibližně 5, 5 tisíce ročně. SVJ je bez dluhů.

Byt. jednotka je v osobním vlastnictví a lze financovat hypotéčním úvěrem se kterým Vám rádi pomůžeme a vyřídíme za nejlepších tržních podmínek.

Energetická náročnost budovy není v současné době k dispozici, tudíž uvádíme nejhorší tedy G.

Velmi doporučuji osobní prohlídku této zajímavé nemovitosti v žádané lokalitě.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Lucemburská 1578, Praha 3, Praha, Česká republika Lucemburská 1578, Praha 3, Praha