• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 2+kk, 53 m2 - Hálkova, Praha 2, Praha

Cena: 13 958 000 Kč
Stav:Volný
2+kk, 53 m2, cihlová, OV, 4. podlaží
Popis: Dumrealit. cz Vám nabízí exkluzivně prodej skvostné bytové jednotky č. 241 ve standardu Fit Out v developerském projektu s dokončením a předáním bytu 10/2023. Byt orientovaný na sever do vnitrobloku má podlahovou plochu 53 ...m² a dispozice 2+kk. Jednotka se nachází v 4. podlaží rezidence. Soubor tří měšťanských domů mistrně kombinuje historické genius loci s moderními technologiemi a uživatelskými standardy 21. století. Obyvatelé Rezidence U Sv. Štěpána se mohou těšit z dokonalého pohodlí a promyšlených detailů stejně tak, jako se kochat elegancí klasicistního stylu a novorenesanční noblesou.
Na místě posvátných vodních pramenů, v samém nitru bijícího srdce Prahy panuje překvapivě neobyčejný klid. Místní pamětihodnosti osvěžuje zeleň rozlehlého parku Karlova náměstí, které je dostupné za 7 minut chůze, s ním i metro B. Do 10 minut pěšky je vzdálené také Václavské náměstí nebo náměstí Míru. Jen 3 minuty chůze dělí rezidenci od náměstí I. P. Pavlova a metra C, 3 minuty je vzdálená i tramvajová zastávka Štěpánská.
Vyhlášené restaurace, kavárny a bary, obchody, historické památky, kulturní zařízení, vzdělávání, úřady… to vše tady máte jako na dlani. K procházce láká i nábřeží Vltavy. Každý si v okolí Rezidence U Sv. Štěpána najde to své. I s touto nemovitostí můžete získat nové auto v hodnotě 800. 000 Kč. Více informací najdete na www. michellereality. cz. Vřele doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 640194. Energetický štítek: C
Lokalita: Hálkova , Praha 2, Praha, Česká republika Hálkova, Praha 2, Praha

Kontakt

Miloš Slavíček


Podobné nabídky v okolí


Volná pracovní místa ExpertPrace.cz
  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: