• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 2+kk, 53 m2 - Tupolevova, Praha 18, Praha (již není v nabídce)

Cena: 4 705 287 Kč
Stav:archiv
2+kk, 53 m2, OV, 5. podlaží
Popis: Zprostředkujeme Vám prodej bytové jednotky o dispozici 2+kk s lodžií, v novém bytovém projektu Element Letňany, Tupolevova ulice, Praha Letňany.

Jedná se o bytový dům se tř...emi vchody a celkem 107 byty, projekt firmy Geosan, s termínem kolaudace v srpnu 2019.

Byt. jednotka se skládá ze vstupní chodby (5, 08 m²), technické komory (3, 68 m²), koupelny s sociální zařízení WC (4, 30 m²), obývacího pokoje s kuchyní (22, 71 m²), ložnicí (13, 36 m²) a lodžií (3, 44 m²).

Projekt je realizován v energetické třídě B. Topení v bytovém domě je napojené na centrální síť pražské teplárenské. V suterénu domu se nachází výměníková stanice. Obyvatelé domu tak nebudou muset řešit revize a provoz plynového kotle. Většina bytů na projektu je také vybavena rekuperační jednotkou, která zajišťuje přísun čerstvého vzduchu do bytů.

Pro majitele bytů v developerském projektu Element Letňany je k dispozici dostatek parkovacích stání i sklepů. Každý byt také disponuje praktickou komorou. Kdybyste i tak potřebovali více prostoru pro uskladnění svých věcí, je vám k dispozici kolárna a kočárkárna.

Výborná dopravní dostupnost.

Stanice metra C ( Letňany) je vzdálena 1 zastávku autobusem (3 min. ). Zastávka autobusu Tupolevova je vzdálena100 m od domu, odkud jezdí autobusy do stanic metra Letňany, Hloubětín a Prosek. Za pár minut se dostanete autem také na pražský okruh.

Veškerá občanská vybavenost v místě, obchodní centrum Letňany a Tesco v docházkové vzdálenosti, taktéž řetězce Albert, Lidl. Možnost bohatého sportovního vyžití (Sportcentrum Avion, Aquacentrum Letňany Lagoon , Zimní stadion, Petanque).

MŠ a ZŠ v bezprostředním okolí.

V ceně je zahruto parkovací stání, i komora + sklep. Neplatí se daň z nabytí nemovitosti. Ev. číslo: 27265. Energetický štítek: B

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Tupolevova , Praha 18, Praha, Česká republika Tupolevova, Praha 18, Praha