• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 2+kk, 51 m2 - Benkova, Praha 11, Praha (již není v nabídce)

Cena: 5 063 207 Kč
Stav:archiv
2+kk, 51 m2, cihlová, OV, 2. podlaží
Popis: Zprostředkujeme Vám prodej bytu v novém bytovém domě rezidence Alba. Nabízené bytové jednotky o dispozici 2+kk mají od 49, 9 m² po 52 m² užitnou plochu.

DOKONČENÍ SRPEN 2019!...

Byt. jednotka se skladá ze vstupní chodby (5, 4 m²), komory (3, 5m²), obývacího pokoje s kuchyní (23, 6 m²), ložnice (14, 1 m²), koupelny (4, 8 m²) a lodžie (4m²).

Rezidence ALBA nabídne celkem 30 bytů v klidném prostředí nedaleko Chodovské tvrzi, ulic Benkova / Květnového vítězství, s dobrou občanskou dostupností do centra a zároveň v klidné a příjemné lokalitě nabídne moc hezké bydlení pro ty, kteří hledají komfort a pohodlí a při tom nechtějí žít v ruchu velkoměsta.

Ke každému bytu náleží parkovací stání v podzemní garáži, nebo na přilehlém pozemku. Byty disponují balkónem, či lodžií, nebo terasou. K dispozici je také sklep, nebo sklepní kóje.

Alba má dostupnost všech výhod metropole a zároveň klid, který mnozí hledají v menších městech. Přímočaré architektonické řešení navíc zaručí, že objekt do dané oblasti příjemně zapadne, přesto ale bude znát, že se jedná o nové moderní bydlení. Ev. číslo: 27272. Energetický štítek: B

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Benkova , Praha 11, Praha, Česká republika Benkova, Praha 11, Praha