• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 2+kk, 48 m2 - Biskupcova 1791, Praha 3, Žižkov, Praha (již není v nabídce)

Cena: 4 990 000 Kč
Stav:archiv
2+kk, 48 m2, cihlová, OV, 2. podlaží
Popis: Krásný byt 2+kk v žádané čtvrti Praha - Žižkov, kde je výborná občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost. V blízkosti domu je také hned několik parků.

Byt o celkově... ploše 50m2 se nachází ve druhém podlaží šestipatrového cihlového domu včetně výtahu. Interiér bytu tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem včetně kvalitních elektrospotřebičů. Zde je dostatek prostoru pro velkou rohovou pohovku s konferenčním stolkem a pro dlouhou obývací stěnu. V moc hezké a dobře osvětlené ložnici je realizován vstup do šatny o ploše 2m2, která je hned za posuvnými dveřmi. Dále předsíň a koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení WC.

V okolí je kompletní občanská vybavenost. V blízkosti se nachází parky Parukářka a Vítkov, nákupní centrum Flora, velké množství různých restaurací a kaváren, supermarket Lidl, kino Aero, poliklinika, pošta a sportovní centrum s tenisovými kurty, fitness centrem a saunou. Výborná dopravní dostupnost jak osobním autem, tak pomocí MHD - tramvajová zastávka Vozovna Žižkov je 3 minuty klidné chůze.

Jelikož není známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.
Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte prosím realitního makléře.
Při kontaktu uveďte prosím identifikační číslo zakázky ID: VS119.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Biskupcova 1791, Praha 3, Žižkov, Praha, Česká republika Biskupcova 1791, Praha 3, Žižkov, Praha