• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 2+kk, 40 m2 - Hraniční, České Budějovice 1 , České Budějovice, okr. České Budějovice

Cena: 3 710 000 Kč
Stav:Volný
2+kk, 40 m2, cihlová, OV, 3. podlaží
Popis: Nově nabízíme k prodeji do osobního vlastnictví, poslední, nový, moc hezký, zděný byt o dispozici 2+kk s balkonem a sklepní kójí, s možností pořídit si vlastní parkovací mís...to na soukromém, vyhrazeném parkovišti, v uzavřené zadní části u domu, viz. foto. Celková podlahová plocha bytu, včetně balkonu, je 40, 31 m2 a skládá ze vstupní chodby bytu určené pro šatní skříně a zázemí, koupelny s sociální zařízení WC, samostatné neprůchozí ložnice a obývacího pokoje, řešeného moderně s kuchyňskou částí, ze kterého můžete vstoupit na balkon.
Byt je již kompletně vybaven novou, moderní, kuchyňskou linkou, včetně vestavěných spotřebičů, tedy vestavěné chladničky s mrazákem, pečící trouby, mikrovlnné trouby, indukční varné desky a zásuvkové digestoře a prostorového termostatu. Byt má nízké provozní náklady, PENB třídy C, úsporné provedení. Byt se nachází v samostatně stojící, zděné novostavbě třípodlažního bytového domu, pouze s deseti byty (kolaudace 02/2024) v ulici Hraniční v klidné, moc hezké a vyhledávané lokalitě Suché Vrbné, kousek od přírody s dobrou občanskou vybaveností. Zastávka MHD je 5 minut od domu, s dojezdovou vzdáleností 10 minut do centra. Stačí vám odemknout a můžete se nastěhovat a hned bydlet.
V Suchém Vrbném máte několik školek, základní školu, gymnázia, obchodní dům ALBERT a TREFA, (otevřeno 7 dní v týdnu) praktického doktora, zubaře, gynekologa, poštu, kadeřnictví, večerky, několik restaurací, smíšené obchody, parky, 200m od domu je rybník "Na Hlíně" s možností koupání a v zimě bruslení. Dále pak je kousek odtud Dubičný kopec s "kotvou" a možností zimního lyžování, sáňkování či bobování, mnoho lesů a další okolní přírody. Můžete si zde také zahrát tenis, ping - pong, bowling atd. Vysokou přidanou hodnotou tohoto projektu je bezpochyby skvělé místo, tedy, že se nejedná o žádný velký bytový komplex, ale o menší bytový dům ve staré zástavbě rodinných domů. Toto vše považujeme za velké plus celého projektu a pro vaše rozhodnutí pořídit si zde vaše nové, klidné bydlení.
Lokalita: Hraniční , České Budějovice 1 , České Budějovice, okres České Budějovice, Česká republika Hraniční, České Budějovice 1 , České Budějovice, okr. České Budějovice


Podobné nabídky v okolí


  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: