• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 2+1, 90 m2 - Ve Smečkách, Praha 1, Praha

Cena: 12 990 000 Kč
Stav:Volný
2+1, 90 m2, cihlová, OV, 1. podlaží
Popis: K jednání. Reality 11 Vám zprostředkují prodej luxusního bytu 2 + 1, se dvěma koupelnami, o rozloze 89, 63 m², který se nachází v 2 NP historické budovy v ulici Ve Smečkách v centru Prahy.

Byt prošel v roce 2015 komplet...ní nákladnou rekonstrukcí, při které byl interiér citlivě zpracován na míru s prvky skandinávského stylu a byly použity kvalitní materiály z masivního dřeva, díky němuž byt působí velice teple a příjemně.

Dvoupokojový byt nabízí možnost jak vlastního bydlení, tak i zajímavou variantu investičního využití na pronájem buďto celé bytové jednotky jako plnohodnotný byt 2 + 1, nebo se zde vybízí i varianta pronajímat 2 samostatné apartmány separátně, protože jsou pokoje děleny odhlučněnými křídlovými dveřmi a ke každému náleží samostatná koupelna s sociální zařízení WC a chodba se zabudovanými skříněmi. Z tohoto důvodu nechává současný majitel finalizaci kuchyně na novém majiteli.

Oba apartmány mají společnou vstupní halu, z které jsou vstupy na klíč do obou apartmánů a je zde i přístup do praktické úklidové místnosti s možností napojení na vodu.


Celá bytová jednotka je zabezpečená kamerovým bezpečnostním systémem a v domě jsou oba vstupy zabezpečeny čipy. K dispozici je výtah.

Jedná se o oblíbenou lokalitu v centru Prahy, která se pyšní perfektní občanskou vybaveností, výbornou dopravní dostupností a nabízí v pěších vzdálenostech divadlo, muzeum, luxusní obchody, restaurace, školy, kavárny a kulturní vyžití všeho druhu, které srdce Prahy nabízí.

V případě více zájemců bude upřednostněna nejvyšší cenová nabídka. V případě zájmu mně neváhejte prosím kontaktovat, ráda Vám nemovitost osobně představím.

Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme.
Neplatíte Nám žádnou provizi, Naše služby jsou pro kupující zcela zdarma! Ev. číslo: 23483. Energetický štítek: E (544 kWh/m2/rok).
Lokalita: Ve Smečkách , Praha 1, Praha, Česká republika Ve Smečkách, Praha 1, Praha

Kontakt

Mgr. Tereza Ráček Šurinová
Objednání prohlídky a více informací


Podobné nabídky v okolí


Volná pracovní místa ExpertPrace.cz
  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: