• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 2+1, 71 m2 - K Horoměřicům 1185, Praha 6, Suchdol, Praha (již není v nabídce)

Cena: 5 250 000 Kč
Stav:archiv
2+1, 71 m2, skeletová, OV, 1. podlaží
Popis: Nabízíme k prodeji skvělý a útulný byt 2+1 na Praze 6 - Suchdol. Situován ve zvýšeném přízemí. Dům má 4 nadzemních podlaží: 1 PP, 2 patra a podkroví. V 1 PP se nachází sklepní k...oje, kočárkárna, bytové a nebytové prostory. V domě je automatická plynová kotelna ÚT. Domy jsou postaveny v roce 1999 technologií odlitých betonových skeletů vyzdívaných cihlami s plastovými protihlukovými okny. K areálu patří přilehlá podzemní uzavřená garážová stání s otevřenou parkovací plochou na střeše.
Byt je o celkové ploše 71, 4 m2 + sklepní koje 4, 1 m2. Je v osobním vlastnictví. K bytu patří kuchyňská linka, velké skříně, po domluvě se dá nechat nábytek a techniku. Okna jsou plastová.
Pokud uvažujete koupit byt na investici, právě tato nabídka je ideální varianta kvůli své lokalitě: je to 3 minuty pěšky od bytu do hlavní budovy České zemědělské univerzity(ČZU). Je vhodné bydlení pro studenty.
Parkování v okolí domu je bezproblémové (žádné zóny). V pěší dostupnosti je autobusová zastávka Zemědělská univerzita, kterou se dostanete za 12 minut do metra Dejvická. V okolí je občanská vybavenost: škola, škola, čerpací stanice PHM, pošta, samoobsluhy, sportovní areál, auto a pneu servisy. Energetická třída PENB D - méně úsporná. Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte prosím realitního makléře. Při kontaktu s realitním makléřem uveďte prosím identifikační číslo zakázky - ID: M1038.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: K Horoměřicům 1185, Praha 6, Suchdol, Praha, Česká republika K Horoměřicům 1185, Praha 6, Suchdol, Praha