• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 2+1, 55 m2 - Mánesova, Praha 2, Vinohrady, Praha (již není v nabídce)

Cena: 4 900 000 Kč
Stav:archiv
2+1, 55 m2, cihlová, OV, 1. podlaží
Popis: Prodej bytu 2+1 se zachovanými původními prvky před kompletní rekonstrukcí v samém srdci Vinohrad jen pár minut pěší chůze na Václavské náměstí.

Jednotka o rozměrech 55 m2... se nachází v suterénu s okny do vnitrobloku. Disponuje dvěma neprůchozími pokoji, komorou, velkorysou chodbou s prostorem pro kuchyňský kout a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Jednotka je určena ke kompletní rekonstrukci, v rámci které je nyní v jednání projekt na vytvoření velkých francouzských oken, s přímým vstupem do vnitrobloku, který nabízí možnost relaxace, či posezení s přáteli u grilování.

Lokalita nabízí díky své poloze výbornou dopravní dostupnost, v docházkové vzdálenosti zastávka tramvaje i stanice metra C a A. Nespočet možností pro aktivní i pasivní odpočinek díky blízkosti oblíbených Riegrových sadů.

Zajímavá investiční příležitost zajišťující dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k silné poptávce české i zahraniční klientely po nájemních bytech v této atraktivní a vyhledávané lokalitě v těsné blízkosti centra metropole.

Energetická náročnost G (nebyla sdělena majitelem).
ID nemovitosti MNO0013 - 0001.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Mánesova , Praha 2, Vinohrady, Praha, Česká republika Mánesova, Praha 2, Vinohrady, Praha