• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 2+1, 55 m2 - Tuchorazská, Praha 10, Praha (již není v nabídce)

Cena: 3 500 000 Kč
Stav:archiv
2+1, 55 m2, panelová, OV, 4. podlaží
Popis: cena včetně provize RK a právního servisu nezávislého advokáta. Dumrealit. cz Vám nabízí exkluzivní prodej bytu 2+1, 52 m² + lodžie a sklep, osobní vlastnictví.

V bytě jsou plasto...vá okna, zasklená lodžie a obložené jádro, jinak je v původním udržovaném stavu - možnost okamžitého užívání či rekonstrukce dle vlastních představ a finančních možností. Dům je panelový, se zděními příčkami, po rekonstrukci střecha, stoupačky (vertikální svody), zateplení, fasáda, není zde výtah. Možnost přenechání pronájmu dvou parkovacích stání v garážovém domě.

Velmi klidná lokalita s dostatkem zeleně a veškerou občanskou vybaveností v těsné blízkosti domu - školky, škola, poliklinika, lékárny, obchody, restaurace, několik dětských hřišť aj. Nedaleko domu jsou Malešický park a Malešický les, které nabízejí dostatek sportovního vyžití i relaxaci při procházkách v přírodě.

Ideální místo pro rodinný život, vhodné také jako investice na pronájem. Dobrá dopravní dostupnost do centra, 5 minut tramvají nebo autobusem na metro A. Byt je v osobním vlastnictví bez právních, koupi je možno financovat hypotečním úvěrem.

Pro termín prohlídky, virtuální prohlídku 360°, či bližší informace, kontaktujte makléře. Cena je včetně provize RK a právního servisu nezávislého advokáta, daň z nabytí nemovitých věcí hradí ze zákona kupující. Ev. číslo: 620148. Energetický štítek: C (112 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Tuchorazská , Praha 10, Praha, Česká republika Tuchorazská, Praha 10, Praha