• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 1+kk, 34 m2 - Žufanova 1097, Praha 6, Praha (již není v nabídce)

Cena: 2 770 000 Kč
Stav:archiv
1+kk, 34 m2, panelová, OV, 3. podlaží
Popis: Zajímavá nabídka příjemného bytu. Dovoluji si Vám nabídnout zajímavý byt 1+kk vhodný pro nenáročné bydlení či k investičním účelům. Výměra jednotky činí 32, 6m2 + skl...epní kóje 1, 5m2. Orientace oken je na severovýchodní strany s příjemným pohledem do zeleně. Nabízí se včetně kuchyňské linky, se zabudovanými spotřebiči a myčkou, včetně vestavěné skříně.
Byt je prošel kompletní rekonstrukcí před několika lety: elektřina v mědi, podlahy, dlažba, zděné jádro, plastová okna, bezpečnostní dveře.
Jednotka se nachází ve druhém patře 7 - patrového panelového domu, které je po kompletní rekonstrukci: zateplení a fasáda, střecha, stoupačky (vertikální svody), okna, vnitřní prostory, nový výtah, dvoje vstupní dveře na čip. Vnitřní prostory jsou pod kamerovým systému zvyšující bezpečnost v domě.

V této lokalitě se nachází veškerá občanská vybavenost: OC Řepy 400m - Albert Supermarket, Pošta, Lékárna, Restaurace. . .

Dopravní dostupnost: Autobusová zastávka 100m od domu, Tramvajová zastávka 400m od domu s dostupností na Anděl 15minut.

Byt je v osobním vlastnictví a lze financovat hypotéčním úvěrem se kterým Vám velice rádi pomůžeme a vyřídíme za nejlepších tržních podmínek.

Energetická náročnost budovy je stanovena na třídu D.

Velmi doporučuji osobní prohlídky a rychlé jednání.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Žufanova 1097, Praha 6, Praha, Česká republika Žufanova 1097, Praha 6, Praha