• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 1+kk, 28 m2 - Bajkonurská, Praha 11, Praha (již není v nabídce)

Cena: 2 270 000 Kč
Stav:archiv
1+kk, 28 m2, panelová, OV, 12. podlaží
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují prodej světlého bytu o dispozici 0+1 a celkové výměře 28 m.
Byt je po rekonstrukci - nová okna, nové zděné jádro, koupelna a sociální zařízení WC, kuchyňská linka, plovoucí podlaha, výmalba....
Okno bytu je orientováno na západ.
Byt. jednotka je umístěna ve 12. NP (dvanácté nadzemní patro) panelového domu, spravovaném společenstvím vlastníků jednotek.
Budova je po částečné rekonstrukci - nová fasáda, střecha, nová plastová okna a vstupní dveře.
K dispozici jsou dva výtahy.
Vchod do domu je zabezpečen čipem s vrátnicí, jež zajišťuje bezpečnost všem obyvatelům.
Nemovitost se nachází v městské části Praha 11 (Jižní město), přímo u stanice metra C – Háje, kde je velice dobrá dopravní dostupnost, kterou zajišťuje linka metra C a dále taktéž autobusová trať. Obě stanice jsou v docházkové vzdálenosti 3 min.
V místě je velice dobrá občanská vybavenost : základní a mateřské školy, restaurace, bowling, kino, kadeřnictví, pošta, supermarkety a také fitness centrum, a to vše v docházkové vzdálenosti 3 – 5 minut.
Nejbližší obchodní centra se nachází na Chodově „OC Chodov“ a na Pankráci „Arkády Pankrác“. Ve vzdálenosti 500 metrů leží Poliklinika a lékárna.
Parkování v ulici a v celém okresu Prahy 11 je povoleno bez poplatku, či rezidentní karty. Možnost pronájmu parkovacího stání v garážích přímo naproti bytovému domu.
V oblasti zajištění financování nemovitosti Vám poskytneme kvalitní a profesionální služby hypotečních specialistů. Ev. číslo: 17512. Energetický štítek: C (98 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Bajkonurská , Praha 11, Praha, Česká republika Bajkonurská, Praha 11, Praha