• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 1+kk, 26 m2 - Perucká, Praha 2, Praha

Cena: 2 995 000 Kč
Stav:Volný
1+kk, 26 m2, skeletová, OV, 2. podlaží
Popis: Dumrealit. cz Vám nabízí prodej bytu o celkové ploše 26m² do osobního vlastnictví v klidné části Vinohrad v blízkosti parku Grébovka.
Bydlení v luxusní lokalitě pražských Vinohrad si nyní můžete dopřát i Vy! Nově zrekonstru...ovaná prosluněná jednotka orientovaná na jihozápad nabízí moc hezký výhled na panorama Prahy. Jednotka o dispozici 1+kk o výměře 26 m² včetně sklepní kóje 1 m² je zařízena v provedení WHITE WALL.

Budoucí majitelé si ke svým jednotkám mohou přikoupit část ze soukromých pochozích střech, které nabízí nevšední výhledy na panorama Prahy a parkovací stání pro větší komfort!

Depo Grébovka je navrženo v duchu severského stylu a vyzařuje spojení jednoduchosti, čistých linií, důraz na funkční využití prostor a kvalitní materiály. Projekt zručně reaguje na poptávku menších a startovních bytů, ale za dostupnou cenu v centru města. Oblast bývalých královských vinic si svůj půvab zachovala dodnes a dává vzniknout jedinečnému místu pro život. Vybírat můžete z dispozic od 1+kk až po prostorné 3+kk.

Máte možnost dokoupit k ubytovacím jednotkám část soukromé pochozí střechy a každý den si užívat posezení spojené s moc hezkým výhledem na Prahu, okolí Vinohrad či parku Grébovka. Pro milovníky sportu nabízíme soukromé fitness, které je k dispozici nonstop. Součástí domu je společná recepce, která zajišťuje kompletní služby pro rezidenty a vlastní soukromé parkoviště.

Jedná se o zajímavou investiční příležitost, která může v budoucnu zhodnotit vaše úspory. Nedělejte kompromisy a začněte novou kapitolu života se všemi výhodami, které projekt i jeho okolí nabízí.

Fotografie s vybavením jsou pouze ukázkou možného řešení designu jednotky.

Pro nezávaznou prohlídku mne neváhejte kontaktovat na uvedeném telefonním čísle. Ev. číslo: 628778. Energetický štítek: C
Lokalita: Perucká , Praha 2, Praha, Česká republika Perucká, Praha 2, Praha

Kontakt

Pavel Šimák

Podobné nabídky v okolí

  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: