• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 1+kk, 24 m2 - Legerova 1832, Praha 2, Praha (již není v nabídce)

Cena: 3 707 786 Kč
Stav:archiv
1+kk, 24 m2, cihlová, OV, 4. podlaží
Popis: Poslední volné ateliéry v téměř vyprodaném projektu.

Dovolujeme si Vám nabídnout jeden z posledních volných bytů ( ateliér ) v budově procházející kompletní rekonstrukcí v centru města.
Jedná se o jednotku ...
1 pokoj + kuchyňský kout">1+kk o velikosti 23, 8 m2 ve 4. NP (čtvrté nadzemní patro) kompletně zrekonstruovaného domu, orientovanou na Z do Legerovy ulice.

Projekt nabízí luxusní jednotky umístěné historické budově. Pro tento jedinečný a vkusný projekt jsme volili vybavení nejvyšší kvality PREMIUM, které odráží i jedinečnost samotné lokality. Součástí standardu jsou trojvrstvé dřevěné podlahy, dlažby a obklady v mramorovém dekoru a vysoce kvalitní zařizovací předměty Villeroy&Boch.

V přízemí budovy se nachází vyhlášená restaurace, díky níž žádná z Vašich večeří nebude fádní.
V okolí samozřejmě objevíte i množství různých kaváren, čajoven, restaurací, ale i specializovaných obchodů jako je Bezobalu, Sklizeno nebo trhy na Tylově náměstí nabízející to nejlepší od českých farmářů.

At’ již plánujete využívat jednotky k dlouhodobému bydlení, jako svou destinaci pro dovolenou nebo se chystáte nemovitost zhodnotit formou pronájmu, budete více než spokojeni. Možností využití je skutečně mnoho.

Vysoký životní standard, kvalitní infrastruktura, bezpečnost a všudypřítomná inspirativní atmosféra jsou doménou Prahy 2. Kulturní akce, neustále pulzující metropole se svým jedinečným šarmem nabízejícím pro každého něco tvoří dynamickou kosmopolitní mozaiku tradic a moderna.

K nastěhování budou jednotky na konci roku 2019.

Průkaz energetické náročnosti budovy není k dispozici.
K dispozici je posledních pár volných bytů.
Vřele doporučuji.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Legerova 1832, Praha 2, Praha, Česká republika Legerova 1832, Praha 2, Praha