• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 1+kk, 23 m2 - Ludvíka Podéště, Poruba, Ostrava, okr. Ostrava-město (již není v nabídce)

Cena: 460 000 Kč
Stav:archiv
1+kk, 23 m2, panelová, družstevní, 1. podlaží
Popis: Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji družstevní byt 0+1 v Ostravě Porubě na ul. L. Podéště. Byt se nachází v přízemí, je o výměře 23m2 a je v původním udržovaném stavu. Byt je díky své orientaci v...ůči světovým stranám světlý. V bytě je zděné bytové jádro, v koupelně sprchový kout. Za byt se hradí zajímavé nájemné a to 2 600, - Kč včetněFO + el. a je tak vhodný k případnému pronájmu a koupi směřovat jako dlouhodobou investici. Vstup do bytu je chráněn novými bezpečnostními dveřmi. Lokalita vyhledávána pro své okolí plné zeleně a sportovního vyžití. Výborná obslužnost a dostupnost MHD. Byt a vstup do domu je řešen bezbariérově a je tak vhodný pro imobilního člověka.
Jelikož od majitele bytu nemáme k dispozici energetický štítek náročnosti budovy, zákonná povinnosti nám nařizuje uvádět v inzerci energetickou náročnost budovy třídy G - mimořádně nehospodárná.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Ludvíka Podéště , Poruba, Ostrava, okres Ostrava-město, Česká republika Ludvíka Podéště, Poruba, Ostrava, okr. Ostrava-město