• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 1+1, 47 m2 - Pod školou, Praha 5, Praha (již není v nabídce)

Cena: 3 610 000 Kč
Stav:archiv
1+1, 47 m2, cihlová, OV, 2. podlaží
Popis: V případě většího počtu zájemců si vlastník vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky. Dumrealit. cz Vám nabízí exkluzivní prodej bytu ve vyhledávané lokalitě pražských Košíř.
REZERVOV (osobní vlastnictví)ÁNO
Byt je situ...ován v prvním patře domu, výměra 46, 6 m² + balkon a sklepní kóje. Kuchyň je orientována do klidného vnitrobloku, pokoj s výhledem do ulice. Elektřina je již v mědi, jinak je byt v původním udržovaném stavu, vhodný k rekonstrukci či úpravám podle vlastního vkusu a finančních možností. V bytě jsou převážně příčky, tzn. variabilní dispozice – vybouráním příčky mezi pokojem a šatnou je možno pokoj zvětšit, případně přemístit kuchyň do pokoje a jednoduše tak změnit dispozici na 2+kk. Nabízí se zde také propojení koupelny s toaletou.
Dům byl postaven v padesátých letech minulého století a je ve velice dobrém stavu. Dobře fungující společenství, údržba domu z vlastních zdrojů bez pomoci úvěrů či půjček. Kompletní rekonstrukce elektroinstalace, šest let stará půdní vestavba včetně opravy střechy, stoupačky (vertikální svody) v plastu, úplně nový výtah. Dále je naplánována výměna všech oken a vstupních dveří, rekonstrukce kotelny a oprava fasády.
V těsném okolí domu je veškerá občanská vybavenost – mateřské i základní školy, gymnázium, obchody, restaurace, lékárna, pošta, knihovna aj. Nedaleko domu jsou přírodní parky Košíře – Motol (Cibulka a Vrch Vidoule), Sklaka a Kotlářka. Dále různá sportoviště: tenis, squash, golf, minigolf, motokáry, plavecký bazén, nechybí ani dětská hřiště. Výborná dostupnost MHD, Anděl jen 7 minut tramvají nebo 5 minut autobusem.
Pro více informací, podklady ke stažení a virtuální prohlídku 360° navštivte webové stránky skvelaadresa. cz. Ev. číslo: 619894. Energetický štítek: D (140 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Pod školou , Praha 5, Praha, Česká republika Pod školou, Praha 5, Praha